Piątkowe newsy z inwestycji w Zielonce

W tym tygodniu zakończono kolejną, niezwykle ważną inwestycję – budowę ulicy Szkolnej. Natomiast na pozostałych, aktualnych budowach dużo się dzieje.

Ulica Armii Krajowej

W ulicy Armii Krajowej trwają prace, które mają na celu wykonanie podbudowy pod nową nawierzchnię drogi. Dokończone zostały prace związane z budową kanalizacji deszczowej. To ważny etap inwestycji, która jest już na wysokim stopniu zaawansowania.

Korty tenisowe

Korty tenisowe nabierają kształtów. Wykonana już została podbudowa kortów. Pozostała jeszcze do zrobienia nawierzchnia z mączki ceglanej. W międzyczasie Wykonawca buduje ciągi komunikacyjne z kostki oraz montuje zewnętrzne ogrodzenie kortów. Zamontowano również docelowe oświetlenie. Dzisiaj oficjalnie zakończyły się prace wykończeniowe budynku zaplecza.

Plac zabaw przy Szkole Podstawowej Nr 2

Rozpoczęły się prace rozbiórkowe starego placu zabaw przy Szkole Podstawowej Nr 2. Już niedługo „Dwójka” będzie mogła pochwalić się nowoczesnym i bezpiecznym obiektem, z którego będą mogli korzystać zarówno uczniowie placówki, jak i inne dzieci. Nie marnujemy – elementy starego placu, które są w dobrym stanie technicznym, zostaną wykorzystane w nowej przestrzeni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.