Piknik rodzinny w Parku Briggsów – fotoreportaż

Wydarzenie IMPRESJE BABIEGO LATA zakończyło 25 sierpnia wakacyjne działania w Parku Miejskim. Nowością było stworzenie dwóch scen o odmiennym repertuarze.

Koncert ZWARIOWANY ROMANS z udziałem Agnieszki Lużyńskiej i Popołudniowego Trio, fragmenty spektaklu WARIATKA Z CHAILLOT w reżyserii Aleksandry Jankowskiej, muzyczna baśń CHŁOPIEC i JEGO PIERŚCIEŃ wg Oskara Kolberga w wykonaniu Teatru Echa, autorskie MARECKIE KAMISHIBAI Pawła Pniewskiego oraz spektakl SZYCIE NIE JEST ROMASEM Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w reżyserii Szczepana Szczykno wypełniły program nowej sceny ogródkowej. Na scenie plenerowej wystąpił KWAZZY MANGO PROJECT oraz gwiazda wieczoru ? RENI JUSIS.

XIX-wieczne obrazy, głównie impresjonistów oraz stare fotografie o tematyce wakacyjnej zaprezentowano w Strefie Sztuk Wizualnych w ramach wystawy DZIEŃ DOBRY, PANIE COURBET, przygotowanej przez Luizę Wojciechowską Konopkę i Aleksandrę Sarnowską. Nie brakowało warsztatów, na które zaprosili: EMKA-EVENT i Wodociąg Marecki oraz placu zabaw dla dzieci. Wydarzeniu towarzyszyła letnia aura sprzyjająca miłemu zakończeniu wakacyjnych wojaży, z czego skorzystali licznie przybywający do Parku Briggsów mieszkańcy miasta i okolic.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.