#Poczuj się jak mistrz – Justyna Kowalczyk poleca

Wysokiej jakości materiały, ciekawe fasony, oryginalne wzornictwo i maksymalny komfort użytkowania sprawiają, że kolekcja CrivitPRO? zdobyła uznanie prawdziwych profesjonalistów, takich jak Justyna Kowalczyk ? wielokrotna mistrzyni olimpijska w biegach narciarskich. Ubrania dla dzieci i młodzieży będą dostępne w sklepach Lidl w całej Polsce oraz na lidl-sklep.pl już od poniedziałku, 4 listopada. Natomiast kolekcja dla dorosłych pojawi się w czwartek, 7 listopada.

Profesjonalna kolekcja sportowej odzieży zimowej CrivitPRO? została stworzona specjalnie z myślą o potrzebach zarówno pasjonatów narciarstwa, jak i miłośników zimowych aktywności. To nie tylko modny design, ale również świetne wykonanie, wysoka jakość, wiatroodporność i wodoszczelność materiałów potwierdzone certyfikatami OEKO-TEX? oraz Hohenstein, co oznacza, że ubrania narciarskie CrivitPRO? są w pełni bezpieczne, nawet dla najmłodszych użytkowników.

?Zawsze zależało mi na promowaniu aktywności fizycznej zimową porą, tym bardziej kiedy mamy możliwość wyboru spośród tylu różnych dyscyplin sportów zimowych i mamy ku temu dobre warunki w Polsce. Oczywiście do zimowej aktywności konieczna jest odpowiednia odzież, która kojarzy się raczej ze sporym wydatkiem. Tymczasem Lidl przygotował szeroką ofertę profesjonalnej, sportowej odzieży zimowej dla całej rodziny, w bardzo atrakcyjnych cenach. Sama testowałam odzież CrivitPRO? i potwierdzam, że jakość jest bardzo dobra? ? mówi Justyna Kowalczyk, wielokrotna mistrzyni olimpijska w biegach narciarskich.

W ofercie CrivitPRO? pojawi się szeroki wybór narciarskiej odzieży i akcesoriów zapewniających najwyższy poziom komfortu na stoku: funkcyjne spodnie, kurtki, bluzy, koszulki, bieliznę oraz akcesoria takie jak kaski czy gogle. Najnowsza technologia BIONIC-FINISH? ECO, zastosowana w naszych spodniach i kurtkach narciarskich, jest ekologiczną alternatywą dla tradycyjnego wykończenia materiałów, która pozwala nie tylko uniknąć trwałych zabrudzeń materiału, ale również nadaje im właściwości hydrofobowe, czyli zapewniające wysoki poziom wodoszczelności. Dzięki niezwykle mocnej strukturze powłoka BIONIC-FINISH? ECO dodatkowo zapewnia wyjątkową trwałość i zwiększony poziom oddychalności. Natomiast materiał DryActTM, wykorzystany m.in. przy produkcji skarpet narciarskich, podnosi walory użytkowe, zapewniając idealną termoregulację i pełną oddychalność i odprowadzając wilgoć z dala od skóry.

?Aktywność fizyczna to zgodnie z nową piramidą żywieniową, opracowaną przez Narodowe Centrum Edukacji Żywieniowej, podstawa naszego zdrowia i samopoczucia. Doskonale rozumiemy istotność promocji zdrowego i aktywnego stylu życia, dlatego zdecydowaliśmy się na zaprojektowanie profesjonalnej kolekcji odzieży sportowej dla całej rodziny. Odzież zimowa już niedługo, 4 listopada, pojawi się w sklepach Lidl. Cieszymy się, że w ten sposób zapewnimy wielu rodzinom dostęp do ubrań zimowych bardzo dobrej jakości, w atrakcyjnej cenie. Ubrania są bezpieczne, wygodne i modne, a ich jakość jest potwierdzona certyfikatami. Praca przy tym projekcie z Justyną Kowalczyk, wielokrotną mistrzynią olimpijską w biegach narciarskich, to prawdziwy zaszczyt dla Lidl Polska? ? komentuje Aleksandra Robaszkiewicz, Head of Corporate Communication Lidl Polska.

Wybierając narciarskie ubrania i akcesoria z serii CrivitPRO?, masz pewność, że zima niczym Cię nie zaskoczy!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.