Policja poszukuje świadków zdarzenia

Policja poszukuje świadków zdarzeń, jakie miały miejsce na terenie Wołomina. Jeszcze teraz możesz zareagować i nie tolerując przestępczości przyczynić się do ustalenia sprawców. Osoby mogące nam pomóc proszone są o kontakt z funkcjonariuszami z powiatowej Sekcji Prewencji .

Powiadomieni policjanci dążą do ustalenia i zatrzymania sprawców wymienionych niżej zdarzeń. Policja szczegółowo wyjaśnia okoliczności wszystkich tych zdarzeń. Dlatego też liczymy na Państwa pomoc. Jeszcze teraz możesz zareagować i nie tolerując przestępczości przyczynić się do ustalenia sprawców.

W dniu 01 września 2008r przy ul. Ogrodowej 9 w Wołominie n/n sprawcy dokonali kradzieży mikrotelefonu z automatu telefonicznego.

W dniu 03 września 2008r przy ul. Ogrodowej 9 w Wołominie n/n sprawcy dokonali wybicia szyby bocznej kabiny telefonicznej.

W dniu 12 września 2008r w miejscowości Nadbiel 16 n/n sprawca szklana butelką po piwie dokonał wybicia szyby w oknie budynku.

W dniu 13 września 2008r w godzinach nocnych miejscowości Ostrowik n/n sprawca dokonali uszkodzenia siatki ogrodzeniowej na terenie działki położonej naprzeciw posesji nr 1.

W dniu 08 czerwca 2008r około godziny 16:06 w Wołominie przy ul. 1-go Maja w sklepie LIDL n/n mężczyźni dokonali kradzieży 4 butelek wódki o wartości 80 zł. Poniżej przedstawiamy wizerunki mężczyzn uzyskane z nagrania monitoringu sklepu.

Świadkowie lub osoby mogące udzielić informacji pomocnych w ustaleniu sprawców w wymienionych sprawach, są proszeni o osobiste skontaktowanie się z Komendą Powiatową Policji w Wołominie, Sekcja Prewencji przy ul. Legionów 31a, Zespół ds. Wykroczeń lub telefonicznie pod numerami: (022)
776 45 08 wew. 110 lub 122 oraz 776 20 21 czynny całą dobę. Informacje można pozostawić również anonimowo pod całodobowym numerem telefonu ( 22 ) 787 20 00. Wszystkim dzwoniącym zapewniamy dyskrecję i możliwość zachowania anonimowości. TS