Policjanci poszukują świadków wypadków drogowych

Poszukujemy świadków wypadków drogowych, do jakich doszło na terenie powiatu wołomińskiego m. in. w Markach, Wołominie i w Chrzęsnem. Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu przyczyn i przebiegu opisanych zdarzeń, proszone są o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Powiatowej Policji w Wołominie.

Wydział Dochodzeniowo ? Śledczy w KPP Wołomin prowadzi postępowania przygotowawcze w sprawie wypadków drogowych:

W dniu 11 grudnia 2019 roku w miejscowości Wołomin na skrzyżowaniu ul. Lipińska-Legionów, gdzie n/n samochód osobowy o n/n nr rej. kierowany przez kobietę potrącił na wyznaczonym przejściu dla pieszych Paulinę M. przechodząca przez przejście dla pieszych wraz z dzieckiem, w wyniku zdarzenia piesza doznała obrażeń ciała.

W dniu 02 grudnia 2019 roku około godziny 21:50 w miejscowości Chrzęsne na ulicy Sulejowskiej na wysokości posesji nr 14, samochód marki Renault Thalia potrącił pieszego Krzysztofa K., który doznał obrażeń ciała.

W dniu 21 listopada 2019r w miejscowości marki ul. Wyszyńskiego na wysokości posesji nr 16, około godziny 13:00 samochód ciężarowy Mercedes Benz potracił rowerzystę Mariana W., który wyniku zdarzenia został przewieziony do szpitala, gdzie w skutek odniesionych obrażeń wielonarządowych zmarł.

Wszystkie osoby będące naocznymi świadkami wypadku proszone są o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo ? Śledczym KPP Wołomin ul. Wileńska 43a, 05-200 Wołomin tel. 22 60-47-259 lub 22 776-20-21.

źródło: KPP w Wołominie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.