Policjanci poszukują świadków wypadku drogowego z miejscowości Karpin

Poszukujemy świadków wypadku drogowego, do którego doszło 12 kwietnia 2020 roku około godziny 12:50 w miejscowości Karpin na ulicy Białostockiej (jezdnia pomocnicza trasy S8) na wysokości Firmowej. Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu przyczyn i przebiegu zdarzenia, proszone są o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Powiatowej Policji w Wołominie.

Wydział Dochodzeniowo ? Śledczy w Wołominie prowadzi postępowanie przygotowawcze w sprawie wypadku drogowego zaistniałego w dniu 12 kwietnia 2020 roku około godziny 12:50 w miejscowości Karpin na ulicy Białostockiej (jezdnia pomocnicza trasy S8) na wysokości Firmowej, gdzie samochód marki Toyota Avensis w celu uniknięcia zderzenia z motocyklem typu cross koloru pomarańczowego zjechał na pobocze jezdni gdzie uderzył w ogrodzenia oraz przydrożne drzewo. W wyniku zdarzenia kierujący Toyotą doznał obrażeń ciała. Kierujący motocyklem typu cross nie ustalając skutków zdarzenia oddalił się z miejsca. Kierujący motocyklem cross posiadał kask w kolorze motocykla ? pomarańczowy.

Wszystkie osoby będące naocznymi świadkami wypadku proszone są o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo ? Śledczym KPP Wołomin ul. Wileńska 43a, 05-200 Wołomin tel. 47 7247259 lub 022 776-20-21.

prowadzący postępowanie podkom. Katarzyna Przybysz-Zdunek tel. służb. 47 7247259

źródło: KPP w Wołominie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.