8 grudnia doszło do dwóch pożarów pustostanów w Wołominie. Na szczęście nikt nie ucierpiał.
Do pierwszego zdarzenia doszło około godziny 13:50. Na terenie posesji przy ulicy Wilsona zapaliły się śmieci. Strażacy z PSP Wołomin i OSP Wołomin udało się opanować pożar i nie doprowadzić do jego rozprzestrzenienia.

Później, około godziny 22:22 wołomińscy strażacy otrzymali zgłoszenie o pożarze pustostanu przy ul. Torfowej w Wołominie. Jak przekazał nam rzecznik prasowy PSP w Wołominie, aspirant Jan Sobków, w przypadku tego pożaru sytuacja była znacznie poważniejsza. Pożar rozprzestrzenił się na terenie opuszczonego budynku o zupełnie drewnianej konstrukcji. W akcji gaśniczej brały udział dwa oddziały z PSP Wołomin, dwa oddziały z OSP Radzymin i po jednym oddziale z OSP Wołomin i OSP Zagościniec. Mimo wysiłków strażaków drewniany budynek uległ zupełnemu spaleniu.
W przypadku obu pożarów na szczęście obyło się bez osób poszkodowanych.
Więcej wiadomości z Mazowsza
Terytorialna Służba Wojskowa na Mazowszu – dołącz do 5MBOT!
Czołowe zderzenie osobówek w Cybulicach Małych
Nieprawidłowy transport zatrzymany na S8
Obiecali uniwersalną protezę zębową. Przysłali zabawkowe zęby
Osobówka ścięła latarnię i wylądowała w rowie
Kradli jednoślady – złodziejski duet namierzony i zatrzymany
Trzech poszukiwanych mężczyzn zatrzymanych tego samego dnia
Pożar samochodu w Zielonce
Czarna seria wypadków z udziałem pieszych
Pożar pustostanu w Turowie
Pies przetrzymywany w brudzie, odchodach, w stanie rażącego wychudzenia i bez pokarmu, chory i pozbawiony opieki weterynaryjnej
Udaremniony przemyt papierosów balonem
Brawurowa prędkość i niebezpieczne manewry kierowców na S7
Nie wolno strzelać do dzików – przypomnienie zasad bezpieczeństwa
