W dniu 12 maja br. odbyło się spotkanie wyborcze do Mareckiej Rady Seniorów III kadencji. Nad prawidłowym przebiegiem spotkania wyborczego czuwała komisja wyborcza w składzie: Paweł Pniewski – przewodniczący; Kamila Koper-Pytlik – członek oraz Jerzy Kruś – członek (przedstawiciel seniorów);
Spotkanie wyborcze miało na celu wyłonić 15 członków do Mareckiej Rady Seniorów III kadencji.
Prezentacja kandydatek i kandydatów oraz głosowanie rozpoczęło się o godz. 16.00 i zakończyło o godz. 19.00.
Komisja wydała 174 karty do głosowania.
Wysoka frekwencja pokazała, jak ważne dla naszych seniorów są sprawy lokalnej społeczności oraz aktywny udział w życiu. Tak duże zainteresowanie wyborami jest najlepszym dowodem na to, że wspólnie chcemy budować silną, aktywną i dobrze reprezentowaną Radę Seniorów.
Na nowych członków Mareckiej Rady Seniorów wybrani zostali:
1. Komorowska Helena
2. Płachetko Lidia
3. Kozielewski Jerzy
4. Kruś Mirosława
5. Kozielewska Krystyna
6. Zalewska Elżbieta
7. Szczepanik Andrzej
8. Pałyska Violetta
9. Gałusa Maria
10. Urlik Józef
11. Różyńska Małgorzata
12. Baranowska Krystyna
13. Bogurad Elżbieta
14. Borkowska Maria
15. Gątarzewska Elżbieta
W najbliższych dniach, w drodze zarządzenia Burmistrza Miasta Marki, zostanie oficjalnie powołana Marecka Rada Seniorów III kadencji oraz wyznaczony termin jej pierwszego posiedzenia.
Poniżej, w załączonym protokole, wyniki z przeprowadzonych wyborów.
Do pobrania:
Więcej informacji z Marek
Marki przygotowują rozbudowę ulicy Wspólnej. Miasto podpisało umowę na projekt
Psy ratownicze OSP bliżej ustawowego uznania. Burmistrz Marek mówi o ważnym kroku dla ochotników
Marecki Dzień Dziecka 2026
Marki – Młodzieżowa Rada w Pałacu Prezydenckim

