Radzymin: Sesja Rady Gminy

Radni mieli wiele pytań do starostyW piątek 28 września odbyła się sesja Rady Miasta i Gminy Radzymin. Tego dnia uroczyście wręczono nagrody najlepszym gospodarzom a pucharem uhonorowano najlepszą łuczniczkę z Uczniowskiego Klubu Łuczniczego, który działa przy ROKiS w Radzyminie. Na zaproszenie Cezarego Wnuka, przewodniczącego rady w obradach uczestniczył również Maciej Urmanowski, starosta wołomiński.

Korzystając z obecności starosty, radni oraz sołtysi chcieli uzyskać jak najwięcej informacji na temat planów związanych z drogowymi inwestycjami na drogach ponad gminnych. Problemów związanych z tego typu inwestycjami jest tak dużo, że starosta zwrócił się z apelem o zebranie potrzeb i skierowanie ich przez burmistrzów do organów powiatu.

Cezary Wnuk - przewodniczący Rady w Radzyminie Wręczenie nagród rolnikom I miejsce Wręczenie nagród rolnikom miejsce II Wręczenie nagród rolnikom miejsce III Łuczniczka z trenerem Wręczenie pucharu Gratulacje od starosty Macieja Urmanowskiego Gratulacje od burmistrza Radzymina Zbigniewa Piotrowskiego Gratulacje od Cezarego Wnuka, przewodniczącego Rady w Radzyminie

Tekst i zdjęcia Teresa Urbanowska – migawki filmowe z obrad Rady jeszcze w tym tygodniu – zapraszamy

Jedno przemyślenie nt. „Radzymin: Sesja Rady Gminy

Możliwość komentowania jest wyłączona.