Radzyminiacy coraz bardziej pchli!

W ostatnią niedzielę czerwca Stowarzyszenie Radzymińskie Forum jak w każdym miesiącu zorganizowało pchli targ. Widać, że pomysł przypadł mieszkańcom okolicy do gustu, bo z każdym kolejnym pchlim targiem chętnych jest więcej.

Ta było tez tym razem. Przez 3h przewinęło się ponad 800 mieszkańców, a sprzedawało / wymieniało się 27 osób. Mamy więc nowy rekord frekwencji.

Pchli Targ organizowany jest już 3 rok z rzędu. Odbywa się zawsze w ostatnią niedzielę miesiąca od maja do września w Radzyminie, przed halą sportowa (Al. Jana Pawła II 20) od 9 do 13.

Główną ideą jest dawanie rzeczom drugiego życia. Strychy, komórki często skrywają przedmioty, których od lat nikt nie używał. Niepotrzebne zajmują tylko miejsce i przy pierwszych porządkach trafią na śmietnik. Tak być jednak nie musi. W rękach nowego właściciela stare przedmioty mogą odzyskać dawny blask. Wystarczy przyjść na pchli targ i przynieść swoje zapomniane skarby. Można je sprzedać lub wymienić.

Udział w pchlim targu jest bezpłatny. Organizator ? Stowarzyszenie ?Radzymińskie Forum? już teraz zaprasza na kolejny pchli targ ? 31 lipca.

Zdjęcia z ostatniego pchlego targu można obejrzeć na facebook?u

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.241249449218751.71035.137227539620943