Radzymińska Giełda Pracy

Radzymińska Giełda Pracy

13 czerwca 2023 r. w godzinach 12:00-19:00 w sali koncertowej Sceny Cegielnia (al. Jana Pawła II 193, Radzymin) odbędzie się Radzymińska Giełda Pracy. Ze swoimi ofertami pracy wystawi się na niej blisko dwudziestu pracodawców z terenu gminy i regionu.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą znaleźć atrakcyjną pracę w naszej gminie i powiecie! Przyjdźcie ze swoim CV, które będzie można skonsultować z rekruterami z firmy Coca-Cola HBC na specjalnym stanowisku, oraz z pozostałymi pracodawcami!

Uczestników Giełdy zachęcamy do wcześniejszego rejestrowania udziału, link do ankiety: https://forms.gle/RJduaczatXzvf5Az7, a dla zarejestrowanych osób przygotowujemy konkursy z nagrodami i upominki firmowe.

Zobaczcie szczegóły wydarzenia na Facebooku: https://fb.me/e/3vcUh5WjB i śledźcie informacje giełdowe na profilu facebookowym Radzymińskiego Klubu Biznesu, któy jest głównym organizatorem wydarzenia. – zachęca UMiG Radzymin

Oferty pracy, atrakcje, rejestracja

Pracodawcy zaprezentują swoje oferty pracy nie tylko na stoiskach, ale również w programie prezentacyjnym na scenie. Linki do wybranych stron z ofertami pracy znajdują sie poniżej na liście Pracodawców.

Oprócz tego Wystawcy i organizatorzy przygotowali szereg atrakcji, w tym m.in.:

  • zwiedzanie pokazowej ciężarówki Mercedes Benz Trucks (w godz. 12-17)
  • degustacje produktów firm Coca-Cola HBC i Tago
  • szkolenia VR dla pracowników w firmie ESA Logistika
  • pokaz gotowania live wraz z degustacją – restauracja Basico
  • pokazy kosmetyczne firmy Bielenda
  • strefa „chill-out” przygotowana przez Scenę Cegielnia, Coca-Colę HBC i Creative Fun Factory
  • i wiele innych atrakcji …

Dojazd do Sceny Cegielnia bezpłatnym autobusem firmy Stalko

Bezpłatny dojazd autobusem z centrum Radzymina na Radzymińską Giełdę Pracy zapewniła firma Stalko. W godzinach 11:40-15:00 autobus będzie przewoził uczniów z radzymińskich szkół ponadpodstawowych (LO im. CK Norwida, Zespół Szkół Techniczno-Zawodowych, ZDZ i Szkoła Branżowa I stopnia).

W godzinach 15:30-19:00 autobus będzie kursował na trasie od placu Kościuszki i ul. Głowackiego w centrum Radzymina do Sceny Cegielnia (przystanek przy sklepie Biedronka) co pół godziny według poniższego rozkładu:

Rozkład

Rozkład w pliku PDF: Rozkład jazdy Giełda Pracy Stalko.pdf (144,79KB)

Na Radzymińską Giełdę Pracy można również dojechać autobusem 738, a bezpłatny parking dla zmotoryzowanych zapewnia Scena Cegielnia.

Pracodawcy na Radzymińskiej Giełdzie Pracy

13 czerwca w Scenie Cegielnia swoje oferty pracy i działalność będą prezentować następujące firmy z gminy Radzymin i powiatu wołomińskiego:

Organizatorzy i Partnerzy

Głównym organizatorem wydarzenia jest stowarzyszenie Radzymiński Klub Biznesu, zaś współorganizatorami Gmina Radzymin, Scena Cegielnia i Agencja Reklamowa Roka. Honorowym Patronatem objął Radzymińską Giełdę Pracy Starosta Wołomiński Adam Lubiak, a Partnerami wydarzenia są: Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie i firma Stalko, która zapewnia bezpłatny dojazd z centrum Radzymina do Sceny Cegielnia.

Wydarzenie wspiera portal WRadzyminie.pl, na którym znajdziecie bieżące oferty pracy oraz firmy: RedScorpion Piotr Stańczewski i Creative Fun Factory Lidia Wolańska.

Więcej informacji o Radzymińskiej Giełdzie Pracy znajdziecie na stronie https://radzyminskiklubbiznesu.pl/gielda-pracy/ 

Termin: 13 czerwca 2023 (wtorek) w godz. 12-19
Miejsce: Scena Cegielnia, al. Jana Pawła II 193, Radzymin

Więcej informacji z Radzymina

Szkolenie otwarte dla firm nt. windykacji 24.06.2024 - zaprasza Radzymiński Klub Biznesu

Szkolenie otwarte dla firm na temat windykacji – zaprasza Radzymiński Klub Biznesu

Stowarzyszenie Radzymiński Klub Biznesu zaprasza wszystkie firmy z terenu Gminy Radzymin na bezpłatne szkolenie otwarte pt. „Windykacja – efektywne i oparte na relacji [...]
0 komentarzy
Obchody 25. rocznicy wizyty Ojca Świętego Jana Pawła II w Radzyminie

Obchody 25. rocznicy wizyty Ojca Świętego Jana Pawła II w Radzyminie

13 czerwca 1999 roku na Cmentarzu Żołnierzy Poległych z 1920 roku w Radzyminie papież Jan Paweł II modlił się nad grobami Bohaterów. Jego [...]
0 komentarzy
Radzymin - Provitus, Creative Fun Factory, Kinesis i Cukiernia Małgosia zdobyły statuetki Victorii Biznesu 2024

Radzymin – Provitus, Creative Fun Factory, Kinesis i Cukiernia Małgosia zdobyły statuetki Victorii Biznesu 2024

13 czerwca 2024 w Scenie Cegielnia odbyła się Gala Konkursu Victoria Biznesu 2024, podczas której ogłoszono wyniki 2. edycji konkursu dla najlepszych firm, [...]
0 komentarzy

McDonald’s w Radzyminie

W piątek, tj. 14 czerwca o godzinie 11:00, franczyzobiorca McDonald’s, Kristóf Hankó otworzył restaurację w Radzyminie. Nowy lokal znajduje się przy ul. Wołomińskiej [...]
0 komentarzy
LOTTO Poland Bike Marathon w Radzyminie

LOTTO Poland Bike Marathon w Radzyminie

To była znów prawdziwa bitwa na rowerach górskich w Mieście „Cudu nad Wisłą”. Kolarski cykl LOTTO Poland Bike Marathon 2024 ponownie ze świetną [...]
0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.