Rodzinny piknik wędkarski w Kobyłce

IMGP0488

Moc atrakcji i mnóstwo nagród czekało na najmłodszych mieszkańców miasta Kobyłka na wędkarskim pikniku rodzinnym zorganizowanym przez zarząd kobyłkowskiego koła PZW w dniu 3 czerwca. Siedem konkurencji, wśród których nie zabrakło zawodów wędkarskich, cieszyło się dużym zainteresowaniem uczestników i ich opiekunów.

O godz. 10.30 rozpoczęły się zawody spławikowe, w których udział wzięło 12 uczestników. Jednocześnie rozgrywane były inne konkurencje sprawnościowe w tym: rzuty piłeczką tenisową i ringo do tarczy, „łowienie rybek” w basenie na czas. Zawody spławikowe zakończono o godz. 12.00 i po poczęstunku z grilla dla wszystkich uczestników i opiekunów przystąpiono do rozgrywania pozostałych konkurencji: rzut piłeczką na odległość, wyścig w workach i przeciąganie liny. W zakończeniu wydarzenia, które rozpoczęło się o godz. 15.00 uczestniczył burmistrz Miasta Kobyłka Robert Roguski. Zwycięzcom wręczono pamiątkowe dyplomy, puchary i nagrody rzeczowe. Uroczystego zamknięcia zawodów dokonał burmistrz Miasta Kobyłka Robert Roguski zapraszając wszystkich do wspólnego pamiątkowego zdjęcia.

Puchary, medale i nagrody rzeczowe zakupione zostały w ramach patronatu burmistrza Miasta Kobyłka Roberta Roguskiego. Nagrody rzeczowe ufundowała również firma KONGER i TRAPER SIEDLCE.

 

Komentarze

komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.