Rodzinny trening w Zielonce

W piątek 8 czerwca na terenie boisk zewnętrznych Zespołu Szkół im. Prezydenta Ignacego Mościckiego w Zielonce odbył się cykliczny Rodzinny Trening Gier Zespołowych zorganizowany przez Klub Sportów Walki KYOKUSHIN.

grupowe__

Piękna słoneczna pogoda, jaka przywitała tego dnia wielu małych sportowców, wybitnie sprzyjała aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. Trenerzy i rodzice KSW KYOKUSHIN przygotowali wiele atrakcji i niespodzianek, a w spotkaniu wzięli udział nie tylko karatecy, lecz również całe rodziny wraz przyjaciółmi i znajomi młodych wojowników z całego Powiatu Wołomińskiego.

ognisko__

Podczas wydarzenia zgromadzonych odwiedzili: Burmistrz Miasta Zielonka Pan Grzegorz Dudzik oraz Dyrektor Zespołu Szkół w Zielonce Pani Anna Nowińska-Mróz, którzy w szczególności zwracali uwagę aby rywalizacja odbywała się w duchu zdrowego współzawodnictwa i zasad „fair play”.

piłka nożna__

W dalszej części spotkania w wir zabawy pod hasłem „Ćwiczmy Razem!” zostali porwani także rodzice, a sportowa atmosfera wokół siatkówki, koszykówki, piłki nożnej i zabaw była wyśmienita. Na zakończenie wszyscy licznie zgromadzeni wzięli udział smakowitym poczęstunku przy ognisku, gdzie każdy z uczestników ćwiczeń otrzymał nagrody. Więcej informacji i zdjęcia z treningu na www.kswkyokushin.pl

KSW KYOKUSHIN

Komentarze

komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.