Rowerowe trofea: Królak zdobyty!

Aż cztery medale przywieźli zawodnicy UKK Huragan Wołomin z VII Memoriału Stanisława Królaka.7 sierpnia w centrum Warszawy miało miejsce prawdziwe kolarskie święto. Tego to właśnie dnia od wczesnych godzin porannych trwały wyścigi kolarskie, w różnych kategoriach i na zróżnicowanych dystansach w zależności od wieku uczestników. Huragan Wołomin znowu pokazał na co ich stać.
W kategorii dziewcząt z roczników 2003-2005, 1 miejsce wywalczyła Dominika Wiśniewska. Bardzo dobrze spisał się także Mikołaj Nowacki, który w kat. młodzieży 1998-2002 w znakomitym stylu wjechał na metę jako trzeci. Nieco później do rywalizacji stanęły juniorki młodsze, dla których były to Mistrzostwa Polski kryterium. I tu kolejny sukces ? Aleksandra Lach wywalczyła srebro, a jej klubowa koleżanka Kinga Matuszewska brąz.
Na VII Memoriale Stanisława Królaka swoich sił próbowali także w kat. chłopców 2003-2005:
Kamil Lach ?5 miejsce,
Jan Żegota ? 6 miejsce,
Krystian Górski ? 9 miejsce,
Konrad Kacprzak ? 12 miejsce.
Wszystkim serdecznie gratulujemy! To nie koniec wakacyjnych emocji kolarskich bowiem już w najbliższy weekend kolejne zmagania wołomińskich kolarzy, tym razem rywalizować będą w Stężycy.
W sobotę na II Mistrzostwach Polski Amatorów MTB w jeździe parami, a dzień później w XII etapie cyklu Lotto Poland Bike Marathon.

(ml)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.