Policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Sochaczewie wyjaśniają dokładne przyczyny i okoliczności wypadku drogowego do którego doszło 9 kwietnia na ulicy 15 Sierpnia w Sochaczewie. Nie żyje 60-letni mieszkaniec powiatu sochaczewskiego.
Wczoraj (09.04) oficer dyżurny sochaczewskiej komendy odebrał zgłoszenie z którego wynikało, że pojazd ciężarowy uderzył w dom jednorodzinny. Na miejsce natychmiast skierowano policyjne patrole i służby ratunkowe.

Funkcjonariusze ustalili, że kierowca pojazdu marki Mercedes Actros jechał od Kozłowa Biskupiego w kierunku Sochaczewa i z nieustalonych przyczyn zjechał z drogi wojewódzkiej nr 705, uszkadzając ogrodzenie posesji i zaparkowany na niej pojazd, a następnie uderzył w dom jednorodzinny.

Kierowca mercedesa zmarł. Decyzją prokuratora, ciało zostało zabezpieczone do sądowo-lekarskiej sekcji zwłok. Nie wykluczamy tego, że mężczyzna mógł zasłabnąć. Osoby, które w tym czasie znajdowały się wewnątrz budynku nie odniosły żadnych obrażeń. Wstępną decyzją PINB dom wyłączono z eksploatacji, gdyż uszkodzeniu uległy elementy konstrukcyjne budynku.
Policjanci wykonywali czynności procesowe pod nadzorem prokuratora i przy udziale biegłego z zakresu techniki i ruchu drogowego. Ruch na DW705 odbywał się wahadłowo.
Trwa ustalanie dokładnych przyczyn i okoliczności zdarzenia.
st. asp. Agnieszka Dzik / Policja w Sochaczewie
Więcej wiadomości z Mazowsza
Rozbój na 54-latku, zatrzymano 3 mężczyzn
Usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem i trafił do aresztu
Kobieta odpowie za oszustwo i przywłaszczenie samochodu
Kryminalni zlikwidowali kolejną dziuplę samochodową, 46-latek zatrzymany
Śmiertelny wypadek. Osobówka uderzyła w ogrodzenie cmentarza. Zginął kierowca.
Groźny wypadek w Łuczynowie. Niedostosowanie prędkości doprowadziło do poważnych zniszczeń.
Ciężarówka wjechała w barierki na trasie S7. Setki puszek z piwem wypadły na drogę!
Zderzenie osobówek na DK61
Na S7 ojciec i syn bez uprawnień w czasie jednej kontroli drogowej
Wypadek z udziałem rowerzysty na DW618
Dachowanie pojazdu na DK50. 19-letni kierujący bez uprawnień, po użyciu alkoholu
8 godzin intensywnej pracy strażaków
„Duch sternik” zatrzymany przez kryminalnych
Zderzenie osobówki ze śmieciarką w Zaścieniu

