Na terenie gminy Jastrzębia doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Po zderzeniu dwóch motocykli, kierowca jednego z nich zmarł w szpitalu. Wyjaśniane są wszystkie okoliczności tego zdarzenia. Apelujemy o ostrożność i dostosowanie prędkości do warunków na drodze.
Oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Radomiu w piątek otrzymał zgłoszenie dotyczące wypadku na terenie gminy Jastrzębia. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 65-latek kierujący motocyklem marki Suzuki w Lesiowie na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas ruchu doprowadzając do czołowego zderzenia z motocyklem marki Bmw, których kierował 19-latek. Obaj kierowcy zostali przewiezieni do szpitala, gdzie 65-latek zmarł.

Policjanci prowadzą postępowanie pod nadzorem prokuratury i wyjaśniają wszystkie okoliczności tego zdarzenia.
Apelujemy do kierowców o szczególną ostrożność podczas jazdy. Nadmierna prędkość, a także nieostrożność kierowców to wciąż najczęstsze przyczyny zdarzeń drogowych.
Zachowajmy maksimum ostrożności, aby na naszych drogach nie dochodziło do niepotrzebnych tragedii.
Autor: Justyna Jaśkiewicz / Policja Mazowiecka
Więcej wiadomości z Mazowsza
Zderzenie busa przewożącego 9 osób w tym 2 dzieci z samochodem osobowym
Zderzenie czołowe osobówek w Klembowie – dwie osoby trafiły do szpitala
Na S8 dostawczak wjechał w bariery – 5 osób zostało poszkodowanych
Kierowca odpowie przed sądem za wyprzedzanie przed przejściem dla pieszych…radiowozu
Poszukujemy świadków potrącenia pieszego
Zderzenie dwóch osobówek z łosiem na DK50
Zderzenie trzech osobówek w Sochaczewie. Dwie osoby trafiły do szpitala.
Zderzenie trzech samochodów na DK50. Jedno z aut dachowało.
Potrącenie pieszej na krajowej 62. Kobieta w stanie ciężkim została przetransportowana LPR do szpitala
Nielegalna broń i narkotyki – dwóch mężczyzn w rękach policji
Do 20 lat więzienia grozi kierowcy, który śmiertelnie potrącił 78-letnią rowerzystkę, a potem uciekł
„Pomóż nam ich znaleźć” – kampania Europolu i sieci ENFAST
Czołowe zderzenie osobówek w Adamowej Górze
Areszt za ciężkie uszkodzenie ciała ze skutkiem śmiertelnym

