Sobieraj Team z Ząbek reprezentantem Polski na Mistrzostwa Europy

13 maja bracia Wojciech, Maniek, Bolek i Krzysiek Sobierajscy zwyciężyli, każdy w swojej kategorii wiekowej,  w zawodach OCRA Poland w Krakowie.
Wojciech Sobierajski wygrał w biegu finałowym
na dystansie 6 kilometrów, Maniek zajął pierwsze miejsce w kategorii 18-24 lata, a Bolek i Krzysiek pierwsze i drugie miejsca w kategorii 13-17 lat. Dodatkowo Wojciech Sobierajski zwyciężył  w OCRA Knockout Challange czyli w pojedynkach na torze przeszkód.
Wśród pokonanych przez Sobieraj Team znaleźli się m. in. mistrzowie i wicemistrzowie Czech, a także mistrzyni świata w biegach z przeszkodami.
Zwycięstwem w Krakowie cała ekipa wywalczyła sobie kwalifikacje na Mistrzostwa Europy w biegach z przeszkodami, które odbędą się  4 czerwca br. w Niemczech.
Wojciech Sobierajski zajmuje się Crossfitem od trzech lat, aktualnie jest trenerem Crossfit w Legia Fight Club. Jest także dziesięciokrotnym zwycięzcą Runmageddon Games, dwustumetrowego toru przeszkód.