Sportowa zima z Karate Kyokushin

grupowe

W pierwszym tygodniu ferii zimowych sześćdziesięcioosobowa grupa młodych karateków z Zielonki, Ząbek, Wołomina, Marek i Kobyłki wzięła udział w zimowym obozie sportowym w uzdrowiskowej miejscowości Wysowa Zdrój. W zgrupowaniu wzięli udział zawodnicy Klubu Sportów Walki KYOKUSHIN, a najmłodsi uczestnicy mieli nawet 5 lat.

Pierwszego dnia obozu wielką niespodzianką było piękne słońce co stworzyło świetne warunki do saneczkowych zjazdów i białego szaleństwa, ponieważ dodatkowo śnieg obficie pokrył pobliskie wzniesienia. W dalszej części pobytu śniegu nie było już aż tak dużo, ale karatekom nie brakowało możliwości do szlifowania formy oraz aktywnego wypoczynku. W programie dnia zawsze był czas na pływanie i relaksację w uzdrowiskowych wodach parku zdrojowego, łyżwy, jazdę konną, ognisko, dyskotekę, spacery górskie po beskidzkich szlakach czy gry drużynowe. Obok rekreacji najważniejsze i tak były mocne treningi karate, podczas których trenerzy KSW KYOKUSHIN położyli szczególny nacisk na techniczne umiejętności w walce sportowej. Hartowaniu ciała towarzyszyły liczne zabawy integracyjne, projekcje filmów instruktarzowych oraz rozmowy z trenerami na temat specjalistycznego przygotowania do zawodów.

Aktualnie karatecy KSW KYOKUSHIN rozpoczęli wytężone treningi we wszystkich sekcjach Powiatu Wołomińskiego, gdyż zbliżający się okres startowy niesie nowe wyzwania. Pod koniec lutego Klub podjął wyzwanie przeprowadzenia Mistrzostw Mazowsza. Zapowiada się doskonała oprawa zawodów, ponieważ turniej odbędzie się na hali widowiskowo-sportowej w Zielonce, a pomoc w organizacji zapowiedziało wiele osób, firm i instytucji. Więcej informacji i zdjęcia na www.kswkyokushin.pl

KSW KYOKUSHIN


 

Komentarze

komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.