Sportowe wakacje karateków KSW KYOKUSHIN

Podczas letnich wakacji młodzi karatecy Klubu Sportów Walki KYOKUSHIN, którzy na co dzień trenują w Zielonce, Wołominie, Ząbkach i Kobyłce, wzięli udział w czterech obozach sportowych.
W wyjazdach uczestniczyły dzieci począwszy od 4. roku życia. Zgrupowania miały na celu przygotowanie do zbliżającego się turnieju KYOKUSHIN CUP 4 oraz grudniowego Pucharu Europy Juniorów w Lublinie.
Tuż po zakończeniu roku szkolnego, najmłodsza grupa z powiatu wołomińskiego wyjechała na Mazury na obóz wypoczynkowy. Codziennie wczesnym rankiem cała grupa ruszała na wymagające ćwiczenia w terenie, dzięki którym rosła tężyzna fizyczna, a czas na regenerację sił był spędzany podczas aktywności nad jeziorem. Całe popołudnie należało do wyczerpujących treningów głównych, podczas których największy nacisk był położony na techniczne aspekty karate. Obóz podsumowały rozrywki Mini Mistrzostw Europy oraz kibicowanie polskim piłkarzom podczas decydujących meczy. Prezentem dla wszystkich były niepowtarzalne koszulki klubowe oraz pamiątkowe dyplomy, które uczestnicy otrzymali ostatniego dnia obozu.
Na początku sierpnia w Beskidach odbył się obóz rodzinny, który był nie tylko wyzwaniem dla mięśni. Rekordowa liczba tegorocznych uczestników kształtowała siłę woli i moc charakteru podczas codziennych kilku godzinnych wypraw w góry. Co bardzo cieszy z roku na rok zwiększa się liczba zainteresowanych wakacyjnymi wyjazdami KSW KYOKUSHIN.
W ostatnim tygodniu lata, podczas Letniej Szkoły Karate i ogólnopolskiego zgrupowania w Lublinie, uczestnicy zgłębiali tajniki tradycyjnego kyokushin, co pomogło w naładowaniu akumulatorów do zbliżającego się sezonu. Wspaniała słoneczna pogoda jaka spotkała karateków w tych dniach doskonale sprzyjała treningom na świeżym powietrzu.
Początek treningów w Zielonce, Ząbkach, Wołominie i Kobyłce już 5 września. Więcej informacji i zdjęcia na

www.kswkyokushin.pl
KSW KYOKUSHIN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.