Srebro z Pucharu Świata dla Kobyłki

Kobyłkowscy kickboxerzy po raz kolejny udowodnili, że potrafią walczyć. W tym roku kolekcja klubowa Wichru wzbogaciła się o srebrny medal z Pucharu Świata.Udany występ kickboxerów Wichru na zawodach Pucharu Świata w Budapeszcie. Patryk Kuryłek zdobywcą srebrnego medalu w formule kick ligh w kat.-57kg.
Kacper Dąbrowski to nowy wojownik w teamie Grzegorza Engela.Kacper Dąbrowski w swojej pierwszej walce spotkał się z zawodnikiem gospodarzy.
Po zaciętej wymianie ciosów to ręka zawodnika z Węgier została podniesiona do góry. Mimo to nasz najmłodszy zawodnik pokazał się z jak najlepszej strony, udowadniając swój charakter i serce do walki!
Warto dodać, że dla Kacpra był to debiut na tak dużych i międzynarodowych zawodach a mimo to nie pozwolił aby emocje wzięły górę. Mówiąc krótko – będzie z niego twardy zawodnik!
Natomiast Patryk Kuryłek w drodze po srebro musiał pokonać między innymi zawodnika z Ukrainy.
Po dobrej i dynamicznej walce Patryk jednogłośnie awansował do finału, gdzie również spotkał się z zawodnikiem z Węgier. Tam walka nie wyglądała już tak jakbyśmy chcieli, gdyż Węgier był nastawiony głównie na uciekanie poza dystans i punktowanie, narzucając swój styl walki.
Ostatecznie Patryk z Pucharu Świata wraca ze srebrnym medalem i sporym doświadczeniem. Teraz czeka go jeszcze Puchar Świata we włoskim Rimini na początku czerwca i liczymy na to że tam wypadnie równie dobrze.
Patronat nad wyjazdem objął Burmistrz Miasta Kobyłka.

Informacja – Wicher Kobyłka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.