Stefano Terrazzino koncertował w Kobyłce

W niedzielę, 18 lutego z okazji Święta Zakochanych Miejski Ośrodek Kultury w Kobyłce zorganizował dla mieszkańców miasta i okolic niezwykle magiczny wieczór w Hotelu Gregory.

Atrakcją wieczoru był wokalno-taneczny występ Stefano Terrazzino, włoskiego tancerza, piosenkarza i aktora, który może się poszczycić najwyższą klasą „S” w tańcach latynoamerykańskich. U boku Stefano Terrazzino wystąpiła Paulina Biernat, tancerka która popularność zdobyła podczas udziału w „Tańcu z gwiazdami”, a towarzyszyło im znakomite trio muzyków.
Już w pierwszym utworze Stefano Terrazzino zaprezentował nie tylko swoje niezwykłe umiejętności wokalne, ale również wraz z Pauliną Biernat zatańczyli ognisty, latynoamerykański taniec. Podczas całego koncertu goście Miejskiego Ośrodka Kultury w Kobyłce i Hotelu Gregory utrzymywali świetny kontakt z publicznością, która ochoczo śpiewała wraz z artystą.
Gorący aplauz publiczności wywołało zaproszenie do tańca jednej z siedzących na widowni pań. Para zatańczyła przepiękne tango za którego wykonanie zebrała ogromne brawa. Podobnie zachowała się Paulina Biernat, która
z Robertem Roguskim, burmistrzem Kobyłki, odtańczyła jive – jeden z pięciu turniejowych tańców latynoamerykańskich.
Zgromadzeni goście przez długi czas oklaskiwali artystów. Po koncercie fani talentu Stefano Terrazino mogli zrobić sobie z nim pamiątkowe zdjęcie. Był również czas na rozmowę przy kawie i ciastku oraz opowieści o zwyczajach walentynkowych w Polsce i na świecie.

Relacja: Aleksandra Olczyk i Mateusz Doliński

Komentarze

komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.