Stowarzyszenie Diabetyków Wołomin zaprasza na spotkanie wigilijne

Stowarzyszenie Diabetyków Wołomin zaprasza na spotkanie wigilijne

Stowarzyszenie Diabetyków w Wołominie serdecznie zaprasza na spotkanie wigilijne u diabetyków 18 grudnia 2023 r. o godzinie 14:00

Gdzie?
Szpital Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Wołominie, Stacja Dializ, poziom -1 windą.

Zadanie dotowane jest przez Powiat Wołomiński.

 

Więcej informacji z Powiatu Wołomińskiego

Marki - Rekord goni rekord

Marki – Rekord goni rekord

Po raz pierwszy w naszej historii w ciągu doby wtoczyliśmy do sieci ponad 8,5 tys. m. sześć. Markowej Wody. Po dniach chłodu nadeszła [...]
0 komentarzy
Tragedia na gliniankach w Zielonce. Utonął nastolatek

Tragiczny finał kąpieli na gliniankach w Zielonce. Utonął nastolatek.

Dramatyczne popołudnie w Zielonce w powiecie wołomińskim. Na terenie glinianek doszło do tragicznego zdarzenia nad wodą. Podczas kąpieli w niestrzeżonym akwenie życie stracił [...]
0 komentarzy
Tragiczny finał przejażdżki crossami. Nie żyje 18-letni mieszkaniec powiatu żuromińskiego

Tragiczny finał przejażdżki crossami. Nie żyje 18-latek.

Do tragicznego wypadku doszło w poniedziałkowy wieczór, 22 czerwca, w okolicach miejscowości Charzyny w gminie Raciąż. W zdarzeniu uczestniczyły dwa motocykle typu cross. [...]
0 komentarzy
Duczki świętują 500 lat historii

Duczki świętują 500 lat historii

Nie każda miejscowość może opowiedzieć o sobie historię liczącą pół tysiąca lat. Duczki mogą  i zrobiły to w sposób, który połączył uroczysty charakter [...]
0 komentarzy
Roboty drogowe na trasie Chrzęsne – Sulejów – Jadów

Roboty drogowe na trasie Chrzęsne – Sulejów – Jadów

22 czerwca 2026 r. rozpoczęły się prace związane z wykonaniem nowej nakładki asfaltowej na drodze powiatowej. Roboty obejmą odcinki: Chrzęsne – Sulejów – [...]
0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.