Sukces Wołomina w Kick-boxingu

6 grudnia w Tarczynie odbył się Turniej o Puchar Europy w Kick-boxingu. W zawodach wzięło udział ponad 100 uczestników z zagranicy (Grecji, Czech, Słowacji, Mołdawii, Ukrainy i Belgii) i ponad 300 zawodników z 51 klubów z całej Polski.

Sportowcy rywalizowali w wielu formułach walk takich jak POINT FIGHTING (SEMI CONTACT),UFR TATAMI (3 rundy :1 boks, 2 Light contakt, 3 low Kick), Kick-Boxing Tatami oraz w konkurencjach technicznych takich jak formy tradycyjne oraz rozbicia desek.

W tym bardzo prestiżowym turnieju wzięło udział sześciu reprezentantów z wołomińskiego Klubu Sztuk Walk Tang Soo Do, który na co dzień prowadzi swoje zajęcia w Klubie Tramp przy ul. Prądzyńskiego 22. Zawodnicy z Wołomina stoczyli wiele świetnych pojedynków na wysokim poziomie, odznaczając się również w konkurencjach technicznych. Do największych osiągnięć należy Puchar Europy w formach tradycyjnych dla Karoliny Piatikow oraz świetny występ Filipa Szymaszczyka w kategorii -175 POINT FIGHTING (SEMI CONTACT), który po stoczeniu trzech bardzo dobrych pojedynków, w których nie pozostawił swoim przeciwnikom szansy na wygraną, dostał się do finału, gdzie w walce z Belgiem, po emocjonującym pojedynku, przegrywa w finale zaledwie jednym punktem.

Pełna lista dokonań naszych reprezentantów przedstawia się następująco: ? Karolina Piatikow – I miejsce formy tradycyjne, II miejsce UFR TATAMI ? Monika Banaszek – II miejsce UFR TATAMI ? Wiktoria Banaszek – III miejsce POINT FIGHTING, III miejsce UFR TATAMI ? Oliwia Winiarek – III miejsce Łamania Desek, III miejsce Walki Kalaki ? Filip Szymaszczyk – II miejsce POINT FIGHTING, III miejsce Rozbicia ? Franek Kamiński – II miejsce Łamania Desek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.