Sukcesy karateków Wiktorii i Mateusza Kornackich z 6F SP3 w Ząbkach

9 czerwca na Hali sportowej Warszawa Bemowo ul. Thommego 1 odbył się kolejny Heros Cup o puchar Burmistrza Bemowa. Karatecy Wiktoria i Mateusz Kornaccy z 6f SP3 w Ząbkach z KSW KYOUKUSHIN Marcina Sieradzkiego wzięli w nim udział. Wiktoria walczyła w konkurencji kumite młodziczek w w kategorii dziewczęta +50 kg a Mateusz w konkurencji kumite młodzików w kategorii chłopcy +65 kg.
Wiktoria zajęła II medalowe miejsce na Turnieju. Mateuszowi niestety nie udało się zająć miejsca na podium. Na uwagę zasługuje jednak fakt podjęcia przez Mateusza rywalizacji w kategorii z zawodnikami starszymi z powodu nie stawiennictwa się do zawodów zawodników w jego kategorii wiekowo wagowej.
Kilka miesięcy wcześniej  podczas Mistrzostw Polski Okręgu Wschodniego które odbyły się 10.03.2019 r. w Radzyminie, Wiktoria walczyła w konkurencji kumite młodzików w kategorii dziewczęta +50 kg, a Mateusz w konkurencji kumite młodzików w kategorii chłopcy +60 kg. Oboje zajęli medalowe miejsca na podium. Mateusz uzyskał II miejsce i tytuł Vice Mistrza Polski Okręgu Wschodniego w swojej kategorii, natomiast Wiktoria zajęła III miejsce i jest brązową medalistką Mistrzostw Polski Okręgu Wschodniego w swojej kategorii