Sukcesy Wołomińskiego Centrum Sztuk Walki w Ostródzie

W dniach 17-18 marca w Ostródzie odbywały się XXV Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Taekwon-do ZS PUT, na których nie zabrakło reprezentacji Wołomińskiego Centrum Sztuk Walki

Pierwszego dnia zawodów do boju stanęli nasi młodzi wojownicy, którzy swoim poziomem sportowym nie odstawali od zawodnikówz innych klubów. Michał Zdziarsk i zdobył Wicemistrzostwo Polski w Formach oraz trzecie miejsce w walkach soft stick. Maja Winiarek zdobyła trzecie miejscew walkach soft stik. Świetne walki również stoczyły Oliwia Winiarek iAnia Dudek. Pierwszego dnia miała też miejsce uroczysta gala sportów walki pod hasłem ?Walczymy mając Ją w Sercu – Polska Niepodległa 1918-2018?, zorganizowana z okazji 100-lecia odzy skania niepodległości. Podczas gali miał miejsce mecz w formule Light Contact między reprezentantami Polskiej Unii Taekwon-do, a Polską Federacją Tang Soo Do, którą reprezentowała pięciu zawodników , w tym trzech adeptów WCSW: Wiktoria Banaszek, Dawid Janusz oraz Damian Gębal.
Drugiego dnia w konkurencjach udział brali starsi zawodnicy, którzy podobnie jak młoda kadra, pokazali wysoki poziom we wszystkich formułach walki. Świetnie zaprezentował się Franciszek Kamiński, który pomimo, że  podejmował walki z o wiele wyższymi zawodnikami , to były one bardzo wyrównane.
Wiktoria Banaszek zdobyła Mistrzostwo Polskiw Semi Contact. Na szczególne wyróżnienie zasługuje też Monika Banaszek, zawodniczka trenera Majewskiego wywalczyła pierwsze miejsce w konkurencji Grand Champion w walkach Semi Contact bez podziału na kategorie wiekowe i wzrostowe. Monika swoją walkę finałową wygrała z bardzo utytułowaną zawodniczką KS Orient Mają Popczyk.