Sukcesy zawodników Wołomińskiego Centrum Sztuk Walki w Pabianicach

W ubiegłą sobotę najmłodsi  zawodnicy Wołomińskiego Centrum Sztuk Walki wzięli udział Pucharze Pabianic w TaeKwon-Do. Turniej był ukierunkowany na dzieci i młodzież do piętnastego roku życia.

Oprócz konkurencji związanych typowo z TaeKwon-Do i koreańskimi sztukami walki zawodnicy rywalizowali w konkurencjach typowo zabawowych takich jak walka na pałki i tor przeszkód. Czteroosobowa  reprezentacja Wołomińskiego Centrum Sztuk Walki rywalizowała we wszystkich pięciu konkurencjach zdobywając aż 15 medali w tym 5 złotych krążków.

Oliwia Winiarek wywalczyła dwa złote medale (konkurencje: tempówki i touch contact) oraz dwukrotnie zajęła drugą lokatę (w konkurencjach  układy formalne otwarte i light contact
Maja Winiarek zdobyła złoty medal w touch contact, trzy srebrne krążki (konkurencje tempówki, soft stick, układy synchroniczne) oraz trzecią lokatę na torze przeszkód.
Doskonale spisał się także Michał Zdziarski zdobywając złoto w układach i soft stick, srebro touch contact, układach synchronicznych i na torze przeszkód
Alex Biernat zdobył srebro w kategorii układy synchroniczne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.