Świetne starty unihokeistów

Pierwsze zwycięstwo seniorów w I lidze i drugi wygrany turniej młodzików
? to ostatnie sukcesy unihokeistów z Zielonki.

Kibice MUKS Zielonka doczekali się pierwszego zwycięstwa w rozgrywkach I ligi. Po sześciu porażkach, w tym czterech ze znakomitymi zespołami z Nowego Targu, które zdecydowanie przewodzą w tabeli, podopieczni Roberta Deski na własnej hali pokonali Pioniera Tychy 8:5. Po znakomitej pierwszej tercji MUKS prowadził 3:1, jednak w drugiej odsłonie oddał gościom inicjatywę. Na szczęście okres przewagi Tyszan został uwieńczony zaledwie jednym trafieniem. Trzecia odsłona to emocjonująca walka bark w bark. Przy stanie 5:5 ważną bramkę strzelił Piotr Domaniewski. Po czerwonej kartce dla jednego z zawodników gości MUKS przypieczętował zwycięstwo dwoma kolejnymi trafieniami. W niedzielę nie było już niestety tak różowo ? drużyna z Tych z reprezentantami Polski w składzie wygrała 14:8, choć w pierwszej tercji zawodnicy obu zespołów urządzili sobie kanonadę i było tylko 6:5 dla gości. Przed świętami MUKS gra jeszcze dwa ważne mecze z ostatnią drużyną w tabeli ? AZS Politechnika Wrocław. Warto byłoby wygrać i poprawić bilans punktowy.
W połowie listopada podopieczni Stanisława Głowienko  – młodzicy UKS Bankówka wygrali kolejny turniej Grand Prix o Puchar PZUnihokeja. W turnieju w Orzyszu nie dali szans żadnemu rywalowi. Pokonali w rozgrywkach grupowych WSU Wierzchowo 9:3, Wyżyny Bydgoszcz 14:1 oraz Jedynkę Trzebiatów 27:3. W meczu półfinałowym rozgromili drużynę gospodarzy Jedynkę Orzysz 14:0. Finał także należał do UKS Bankówki ? 4:1 z Noletem Żabi Róg i kolejny wygrany turniej na koncie młodych unihokeistów z Zielonki.