Małgorzata Zyśk Burmistrz Miasta Ząbki podpisała dnia 19 lipca 2023 r. umowę na budowę systemu monitoringu na terenie Miasta Ząbki, z firmą SERVICELINE Sp.
[...]
30 maja Małgorzata Zyśk Burmistrz Miasta Ząbki podpisała umowę na budowę drogi, kanalizacji deszczowej oraz kanału technologicznego w ul. Jagiellońskiej w Ząbkach wraz
[...]
Małgorzata Zyśk Burmistrz Miasta Ząbki wraz z Panem Sławomirem Ruszczykiem z JAKOŚĆ BIS podpisali dzisiaj umowę na przebudowę czterech dróg gminnych Miasta Ząbki.
[...]
Na tę informację czekały tysiące mieszkańców. UM Wołomin podpisał umowę dalszej współpracy z m.st Warszawa w zakresie oferty „Warszawa+”, która umożliwia gminie Wołomin
[...]