Tang Soo Do jedzie na turniej do Niemiec

Od początku tego roku w Klubie Sztuk Walk Tang Soo Do Wołomin trwają gorączkowe przygotowania do turnieju Kick-Boxingu Eberpokal w niemieckim Eberswalde, do którego młodzi adepci tej dyscypliny sportów walki zakwalifikowali się w ubiegłym roku.

Ostatnim sprawdzianem naszych młodych śmiałków przed najważniejszym startem 2014 r. były Mistrzostwa Polski w Sztukach walk, na których zawodnicy z Wołomina zaprezentowali doskonałą formę. Nasze wyniki przedstawiają się następująco: Monika Banaszek – II miejsce semi-contact, II miejsce Light-contact, III miejsce formy; Wiktoria Banaszek- III miejsce formy; Filip Szymaszczek – I miejsce semi-contact, II miejsce formy; Albert Sudak – III miejsce formy; Damian Gontarczyk – II miejsce formy

Już 10 lutego odwiedzą nasz klub zawodnicy z zaprzyjaźnionych sekcji Tang Soo Do, z Góry Kalwarii, Poświętnego oraz Stanisławowa. Celem sparingu międzyklubowego będzie wspólne przygotowanie się do ?Eberpokal Turnier?, który odbędzie się15 lutego. Nasi młodzi zawodnicy będą reprezentować nasz powiat oraz całą Polskę na turnieju w Niemczech, a ich wynik sportowy będzie wynikiem ciężkiej pracy na codziennych treningach które, odbywają się w wołomińskim klubie ?Tramp? przy ul. Prądzyńskiego 22.