Targi Ślubne w Zielonce

Pokaz kreacji ślubnych w wykonaniu kandydatek do tytułu Miss Miasta Kobyłka, ponad 70 wystawców, tłumy zwiedzających, dziesiątki podpisanych umów i rozdanych nagród, setki uśmiechniętych osób – tak wyglądała kolejna, trzecia już edycja Targów Ślubnych w Hotelu Trylogia w Zielonce.

W niedzielę, 4 marca, gościnne, klimatyczne wnętrza Hotelu Trylogia zapełniły tłumy zwiedzających.  W tym dniu swoje produkty i usługi prezentowały wiodące  firmy z  powiatu wołomińskiego, Warszawy oraz okolicznych miast. Tegoroczna edycja Targów Ślubnych w Hotelu Trylogia stanowiła więc dla  przyszłych małżonków i ich najbliższych doskonałą okazję do zapoznania się z najnowszymi trendami.

2018-03-13_144003

Duża liczba wystawców (ponad 70) reprezentujących różne branże i niezwykle bogatą ofertę pozwalały na kompleksowe zaplanowanie tej jednej z najważniejszych uroczystości i co nie mniej ważne, określenie  poziomu przyszłych wydatków związanych z organizacją ślubu i przyjęcia weselnego. Przestronne wnętrza i przemyślny układ  stoisk umożliwiały zwiedzającym spokojną rozmowę z przedstawicielami prezentujących się na targach firm oraz obejrzenie różnych wariantów aranżacji stołu ślubnego. Dużym zainteresowaniem cieszyła się oferta branż florystycznej i dekoracji ślubnych, których stoiska wyglądały wyjątkowo okazale.  Przepiękne bukiety żywych kwiatów oraz gustowne dodatki dekorujące stoły i krzesła wzbudzały zachwyt i uznanie dla profesjonalizmu i wysiłku wystawców.

Wspaniale prezentowała się autorska kolekcja sukien ślubnych i wieczorowych przygotowana przez jedną z ząbkowskich pracowni. W role modelek wcieliły się kandydatki do tytułu Miss Miasta Kobyłka, które z gracją i wdziękiem zaprezentowały publiczności romantyczne kreacje idealnie podkreślające kobiece piękno i osobowość.  Pokaz zwiedzający nagrodzili gromkimi brawami  i słowami uznania, adresowanymi zarówno do modelek, jak i projektantki kolekcji.

Wiele pochwał zebrało także menu weselne Hotelu Trylogia. Podczas degustacji można było spróbować prawdziwych rarytasów kuchni staropolskiej przygotowaniach przez mistrzów sztuki kulinarnej.  Po degustacji z pełną odpowiedzialnością mogę stwierdzić, że takim smakołykom nie oprą się nawet najbardziej wybredni goście weselni.

Targi Ślubne nie mogły się obejść bez firm oferujących obsługę barmańską i obsługę fotograficzną. W przypadku tej ostatniej konkurencja wśród wystawców była ogromna. Zainteresowani mogli obejrzeć portfolio fotografów i poznać przybliżone ceny za poszczególne usługi  takie jak sesja narzeczeńska, ślubna i plenerowa, filmowanie (także z użyciem drona) czy fotobudka.

Dużym zainteresowaniem, nie tylko wśród płci pięknej, cieszyły się stoiska z biżuterią ślubną. Przyszłe panny młode, chętnie korzystały z możliwości wykonania bezpłatnego próbnego makijażu ślubnego, natomiast panowie skupili swoją uwagę na old timerach, które można wynająć do ślubu.  Goście  targów mieli także okazję obejrzeć występy zespołów na żywo i profesjonalne show barmańskie oraz skorzystać z porad specjalistów branży ślubnej.

Relacja i zdjęcia: Aleksandra Olczyk
Relacja foto-video: Jarosław Marek Komorowski

Komentarze

komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.