Z okazji przypadającego na 13 października Międzynarodowego Dnia Bez Elektrośmieci do placówek oświatowych w Gminie Tłuszcz zostały zakupione pojemniki przeznaczone do zbiórki elektroodpadów. Można do nich wrzucać drobne elektrośmieci i drobne AGD takie jak np.: telefony komórkowe, ładowarki, komputery, radia, czajniki, miksery, żelazka czy suszarki.
Zachęcamy Wszystkich Mieszkańców do korzystania z tych pojemników, gdyż segregacja odpadów jest niezwykle ważna dla ochrony środowiska i pozwala na ograniczenie ilości odpadów, które trafiają na składowiska. Dzięki niej pozyskujemy także surowce wtórne bez zużycia zasobów naturalnych naszej planety. – apeluje UM Tłuszcz
Więcej informacji z Tłuszcza
Chodnik w Jadwininie i modernizacja drogi w Jaźwiu. Gmina Tłuszcz podpisała umowy na lokalne inwestycje
W Gminie Tłuszcz ruszają kolejne inwestycje. Samorząd podpisał umowy na ułożenie chodnika w sołectwie Jadwinin oraz modernizację ul. Zienkiewiczów w sołectwie Jaźwie. Pierwsze
[...]
0 komentarzy
Szkoła w Kozłach czeka na remont. Gmina Tłuszcz szuka wykonawcy prac
Gmina Tłuszcz prowadzi postępowanie, które ma wyłonić wykonawcę remontu w Zespole Szkół w Kozłach. Oferty można składać do wtorku, 23 czerwca, do godziny
[...]
0 komentarzy
PSZOK w Tłuszczu po modernizacji. Ma być wygodniej, bezpieczniej i bez zbędnego manewrowania
Zakończyły się prace przy modernizacji Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Tłuszczu. To inwestycja, której znaczenie najlepiej rozumieją ci mieszkańcy, którzy regularnie korzystają
[...]
0 komentarzy
Tłuszcz wpisuje do budżetu nowe inwestycje. Będą drogi, LED-y, oczyszczalnie i tężnia w Ogródku Jordanowskim
W Gminie Tłuszcz zapowiada się intensywny okres inwestycyjny. Podczas czwartkowej, nadzwyczajnej sesji Rady Miejskiej radni przyjęli zmiany w budżecie, które otwierają drogę do
[...]
0 komentarzy
Opłata za śmieci w Tłuszczu bez zmian. Gmina podpisała nową umowę na odbiór odpadów
Mieszkańcy Gminy Tłuszcz nadal będą płacić 33 zł miesięcznie od osoby za odbiór odpadów komunalnych. 18 czerwca burmistrz Beata Skulimowska podpisała umowę na
[...]
0 komentarzy
