W ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 Burmistrz Tłuszcza Paweł Bednarczyk pozyskał środki w wysokości blisko 800 tys. zł na termomodernizację dwóch budynków użyteczności publicznej w Gminie Tłuszcz- OSP Tłuszcz oraz OSP Chrzęsne.
Zakres przedsięwzięcia w OSP Tłuszcz obejmuje modernizację instalacji centralnego ogrzewania oraz ciepłej wody użytkowej, wymianę okien i drzwi zewnętrznych oraz ocieplenie ścian zewnętrznych. W budynku OSP Chrzęsne zostanie zmodernizowana instalacja centralnego ogrzewania, ciepłej wody użytkowej, ocieplenie ścian zewnętrznych, dachu oraz podłogi na gruncie, a także wymiana drzwi i okien zewnętrznych.
Dla Burmistrz Tłuszcza Pawła Bednarczyka pomoc dla strażaków ochotników jest jednym z priorytetowych zadań. Dzięki wsparciu Samorządu Województwa Mazowieckiego na czele z Marszałkiem Województwa Adamem Struzikiem, na którego Gmina Tłuszcz zawsze może liczyć uda się poprawić nie tylko wygląd budynków, ale także w większym stopniu chronić jakość powietrza.
Więcej informacji z Tłuszcza
Nowe tabliczki porządkują przestrzeń gminy Tłuszcz
SIM w Tłuszczu nabiera kształtów. Przy ul. Warszawskiej ma powstać około 50 mieszkań
Chodnik w Jadwininie i modernizacja drogi w Jaźwiu. Gmina Tłuszcz podpisała umowy na lokalne inwestycje
Szkoła w Kozłach czeka na remont. Gmina Tłuszcz szuka wykonawcy prac
PSZOK w Tłuszczu po modernizacji. Ma być wygodniej, bezpieczniej i bez zbędnego manewrowania
Tłuszcz wpisuje do budżetu nowe inwestycje. Będą drogi, LED-y, oczyszczalnie i tężnia w Ogródku Jordanowskim
Opłata za śmieci w Tłuszczu bez zmian. Gmina podpisała nową umowę na odbiór odpadów
Sala gimnastyczna w „Baczyńskim” przejdzie dużą modernizację. Powiat pozyskał 300 tys. zł z Mazowsza
Ponad 271 tys. zł dla Gminy Tłuszcz. Środki wesprą drogi i strażaków ochotników
