Trwają czynności prokuratury oraz mławskiej policji w sprawie tragicznego wypadku, do którego doszło w sobotę wieczorem (04.09), na drodze wojewódzkiej 587 w Mławie, w rejonie skrzyżowania z drogą, prowadzącą do miejscowości Windyki. W wypadku zginął 47-letni motorowerzysta.
Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, pracujących na miejscu zdarzenia, kierująca audi, 29-letnia mieszkanka pow. mławskiego, jadąc drogą od strony Windyk i skręcając w lewo, w drogę wojewódzką 587, nie ustąpiła pierwszeństwa motorowerzyście.
Próbowali wprowadzić na rynek fiolki z płynną tabletką gwałtu
Kierujący motorowerem, 47-letni mieszkaniec pow. mławskiego, jechał DW 587 w kierunku Uniszek Zawadzkich i uderzył w lewy bok samochodu, który wyjechał z drogi podporządkowanej. Motorowerzysta zginął na miejscu wypadku. Interweniujący policjanci zatrzymali kierującej audi prawo jazdy. Kobieta była trzeźwa.
Rejon drogi wojewódzkiej i powiatowej, gdzie doszło do tragicznego wypadku, zostanie poddany szczegółowej lustracji z udziałem zarządców dróg. Trwają dalsze, szczegółowe ustalenia przebiegu i przyczyn wypadku, czynności prowadzi mławska policja pod nadzorem prokuratury.
Autor: asp.szt. Anna Pawłowska / Policja Mazowiecka
Więcej wiadomości z Mazowsza
Tragiczny wypadek na DW631. Auto rozpadło się podczas dachowania. Trzy osoby walczą o życie w szpitalach
Zderzenie hulajnogi z samochodem w Mszczonowie. Poszkodowany trafił do szpitala
Dwie nastolatki trafiły do szpitala. Jechały razem na jednej hulajnodze elektrycznej
Policja poszukuje świadków kradzieży i aktów wandalizmu
Skrajna nieodpowiedzialność za kierownicą. Obywatelska czujność uratowała życie
Dachowanie pod Płońskiem. Suzuki wypadło z drogi i przewróciło się na dach, pasażerka trafiła do szpitala
Kurier z promilem alkoholu w organizmie zatrzymany przez ostrołęcką drogówkę
Pożar w domu pod Legionowem. Kłęby dymu wydobywały się z budynku, strażacy ruszyli do akcji
Likwidacja nielegalnego salonu gier hazardowych w Legionowie
Pijany 22-latek roztrzaskał auto o latarnię. Nie miał prawa jazdy, miał blisko 2 promile
Policjanci ustalają przyczyny pożaru przy ul. Batorego w Sochaczewie
Pięciu pijanych rowerzystów wyeliminowanych z ruchu przez jeden patrol w ciągu kilku godzin
Ukradł rower spod szkoły i ruszył nim w drogę. Miał ponad 3 promile alkoholu
Uciekając ze skradzionym łupem zaatakował ochroniarza i policjantkę. 32-latek został tymczasowo aresztowany

