Turniej Charytatywny Dzieci-Dzieciom „Razem dla Stasia”

Przed nami kolejna seria zimowych turniejów – Turnieje Charytatywne „Dzieci – Dzieciom”, których motywem przewodnim jest pomoc najmłodszym, oraz potrzebującym. Gramy razem w myśl zasady „Warto pomagać”. W tegorocznej edycji turnieju naszym celem jest zbiórka funduszy, na dofinansowanie rehabilitacji Stanisława Kubiszewskiego i związaną z tym pomoc, po przeprowadzonej operacji serca. Chcemy by Staś miał szansę wrócić do zdrowia i pełni sił. Tegoroczna edycja jest dla nas szczególnie ważna, z uwagi na to, że Staś to syn naszego Trenera i koordynatora Grzegorza, pracującego w Akademii. Liczymy, że dzięki uczestnictwu w wydarzeniu, dzieci mają możliwość zbudowania odpowiednich wzorców moralnych, oraz poznają smak satysfakcji płynącej z niesienia pomocy bliźniemu.

Na Turniej Charytatywny Dzieci-Dzieciom „Razem dla Stasia” AMP GOOL składają się 3 turnieje eliminacyjne w:

 1. Łosicach, 16 lutego,
 2. Tłuszczu, 17 lutego,
 3. Stanisławowie Pierwszym, 23 lutego,

 oraz Wielki Finał który, odbędzie się w Wołominie 2 marca.

Do Wielkiego Finału awansują po 2 najlepsze drużyny z każdego turnieju eliminacyjnego, w kategoriach wiekowych: 2007/2008, 2009/2010 oraz 2011/2012.Jedynie kategoria wiekowa 2004-2006, ze względu na niewielką liczbę drużyn, ma zapewniony automatyczny start w Wielkim Finale. W tym przypadku nie będziemy rozgrywać eliminacji. Udział w turnieju, na każdym z etapów, jest nieodpłatny. W turnieju może wziąć udział każdy zawodnik zrzeszony w AMP GOOL.
Zgłoszenia zawodników dokonują Trenerzy danej lokalizacji. Każdy zawodnik otrzyma pamiątkowy medal za uczestnictwo w Turnieju. Ponadto prowadzone będą klasyfikacje indywidualne na:

 • najlepszego strzelca,
 • najlepszego bramkarza,
 • najlepszego zawodnika, oraz
 • najmłodszego zawodnika Turnieju,

Dla zwycięzców w powyższych kategoriach przewidziane są dodatkowe nagrody. Najlepsza drużyna w każdej kategorii wiekowej otrzymuje puchar.

Ponadto zaplanowaliśmy dla Państwa:

 • Loterie fantową,
 • Stoisko sklepu GOOLSHOP.pl z pamiątkami klubowymi oraz strojami z nowej kolekcji Akademii, marki Joma,
 • Mini Fan Store Legii Warszawa,
 • licytacja koszulki lub piłki z podpisami zawodników Legii Warszawa.
 • Konkurs Kibicowska Paka:

Serdecznie prosimy Państwa o mobilizację, i pomoc w dopingowaniu zawodników. Najlepiej dopingująca drużyna zostanie nagrodzona.

Możliwość zakupienia „Cegiełki”, z której dochód zostanie przeznaczony na pokrycie leczenia Stanisława Kubiszewskiego.

dla_stasia

 

Komentarze

komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.