Turniej tenisa stołowego o Puchar Wójta Gminy Dąbrówka.

Dnia 16 marca bieżącego roku na hali sportowej im. „Cichociemnych” w Dąbrówce odbył się turniej tenisa stołowego o Puchar Wójta Gminy Dąbrówka. Liczba zawodników biorących udział w rozgrywkach przekroczyła wszelkie oczekiwania.

W kategorii mężczyzn zawodników podzielono na grupy, gdzie każdy z każdym rywalizował o dwa pierwsze miejsca, dające prawo awansu do grupy mistrzowskiej.

Mecze rozgrywano w przyjemnej atmosferze zgodnej z duchem fair play. Zawodnicy zawzięcie rywalizowali o miejsce na podium, lecz nawet ci, którym nie udało się zająć jednego z nich, nie czuli się w żadnym stopniu przegrani. Mężczyźni rywalizowali w grze pojedynczej i deblowej. Dziewczęta natomiast mogły wykazać się tylko w grze jeden na jeden. Trybuny wypełnione kibicami gorąco dopingowały wszystkich zawodników. Po 5-godzinnych zmaganiach wyłoniono zwycięzców. Pierwsze miejsce po bardzo dobrej grze zajął Dawid Skoczylas, drugie Kamil Iwański, a trzecie reprezentant naszej gminy Mateusz Rasiński. W kategorii żeńskiej pierwsze miejsce zajęła Kamila Żurawska, drugie Daria Banasiak, a trzecie miejsce przypadło Weronice Berlińskiej. W grze deblowej mężczyzn bezkonkurencyjna okazała się para Dawid Skoczylas, Kamil Iwański pewnie wygrywając turniej. Drugie miejsce zajęli Krzysztof Popielarz i Patryk Stankowski. Trzecie miejsce trafiło w ręce Piotra Oleśkiewicza i Mariusza Jusińskiego.

W imieniu władz gminy Dąbrówka medale, puchary oraz nagrody wręczyła – Dorota Wróbel zastępca Wójta Gminy Dąbrówka
Źródło: UG Dąbrówka

Komentarze

komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.