Turnieju Halowej Piłki Nożnej GOOL CUP w Wołominie

W minioną sobotę, 17 marca w Wołominie została rozegrana kolejna  edycja Ogólnopolskiego Turnieju Halowej Piłki Nożnej ?GOOL CUP?, którego organizatorem była Akademia Młodego Piłkarza GOOL.

Turniej został objęty oficjalnym patronatem Starosty Wołomińskiego Pana Kazimierza Rakowskiego, oraz Burmistrza Miasta Wołomin Pani Elżbiety Radwan.

29342389_949740778515937_3012669079946264576_n

W turnieju wzięło udział 11 drużyn, które były podzielone na trzy grupy. Po rozegraniu fazy grupowej nastąpił ponowny podział na 4 grupy (Liga Mistrzów, Liga Europy, Ekstraklasa i 1.Liga), gdzie zespoły rozegrały mecze w systemie każdy z każdym. W hali sportowej Szkoły Podstawowej nr. 7 w Wołominie, gdzie rozegraliśmy turniej, można było zobaczyć między innymi takie drużyny jak Legia Warszawa, Drukarz Warszawa, czy Błyskawica Warszawa  oraz drużyny gospodarzy – AMP GOOL. Wszystkie mecz były pełne walki oraz piłkarskich emocji. Ogromne słowa uznania  należą się rodzicom wszystkich dzieci obecnych na turnieju, którzy z całych sił dopingowali swoich małych piłkarzy. Podczas turnieju nie była prowadzona klasyfikacja końcowa, a dzięki brakowi presji związanej z  wynikiem, młodzi zawodnicy mogli zaprezentować się z jak najlepszej strony.
Na koniec rywalizacji odbyło się uroczyste rozdanie pamiątkowych medali i pucharów dla wszystkich drużyn. Na szczególne słowa uznania zasłużyła nasza drużyna, która podczas turnieju wykazała się sportową postawą i ogromną wolą walki. Serdeczne podziękowania należą się Staroście Wołomińskiemu Panu Kazimierzowi  Rakowskiemu, który ufundował puchary dla wszystkich drużyn.
Więcej na temat Akademii znajdą Państwo na stronie: www.ampgool.pl

Zarząd klubu – AMP GOOL

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.