Uczelnia Łazarskiego zaprasza!

Weź udział w unikatowym wydarzeniu, które rozpocznie się już w piątek, 14 maja 2010 r. o godz. 11.30 na Uczelni Łazarskiego. Wykład prof. Dariusza Rosatiego o możliwościach pracy w strukturach Unii Europejskiej, warsztaty taneczne z Maćkiem ?Glebą? Florkiem oraz testy i porady ?Kariera Lidera?, to tylko niektóre z atrakcji przygotowanych przez Uczelnię dla maturzystów.

?Road Show Akademia Europejska? to wyjątkowa i specjalna inicjatywa edukacyjna Uczelni Łazarskiego skierowana do szerokiego grona młodych odbiorców ? uczniów szkół średnich i, przede wszystkim, maturzystów, którzy poszukują nowych dróg rozwoju.

?W trakcie spotkania uczestnicy będą mogli między innymi wysłuchać specjalnego wykładu prof. Dariusza Rosatiego oraz wziąć udział w pokazowych warsztatach tanecznych prowadzonych przez Maćka ?Glebę? Florka. Przygotowaliśmy także wiele innych atrakcyjnych, interaktywnych wydarzeń edukacyjnych.? – zachęca prof. Daria Nałęcz, rektor Uczelni Łazarskiego. ? ?Młodzi ludzie będą mieli znakomitą okazję, aby sprawdzić swoje kompetencje i poznać możliwości perspektywicznego kształcenia w ramach studiów, które pomogą im zdobyć najlepsze umiejętności poszukiwane na rynku pracy. Decyzja o wyborze drogi kształcenia jest jedną z najważniejszych, przed jaką stają co roku maturzyści, a tylko właściwy wybór stwarza perspektywy kariery zawodowej. W trakcie naszego spotkania przedstawiciele Biura Karier pomogą wszystkim chętnym zaplanować rozwój i ścieżkę dalszej edukacji, dostosowaną do ich zainteresowań i marzeń.? ? dodaje prof. Daria Nałęcz.

Akademia Europejska, której pomysłodawcą jest prof. Dariusz Rosati, to kurs organizowany w celu przygotowania maturzystów do egzaminu dojrzałości z zakresu wiedzy o społeczeństwie. ?Road Show? to naturalna kontynuacja tego naukowego wydarzenia.

Jedną z głównych atrakcji spotkania będzie inauguracja ogólnopolskiego konkursu ?Granty Uczelni Łazarskiego?, w którym najbardziej aktywni absolwenci szkół średnich, wykazujący szczególne osiągnięcia w zakresie działalności naukowej, społecznej, kulturalnej i sportowej, będą mogli wygrać atrakcyjne nagrody.

Ponadto w ramach odbywających się w tym czasie Juwenaliów, na Uczelni odbędzie się koncert zespołu The Code, zawody w przeciąganiu liny i konkurs wiedzy o Uczelni Łazarskiego. Spotkanie zakończy pokaz ?Talenty na Uczelni Łazarskiego?, którego specjalnym gościem będzie Maciek ?Gleba? Florek ? zwycięzca pierwszej polskiej edycji ?You Can Dance?. Przez cały czas trwania imprezy studenci, pracownicy i przedstawiciele kadry naukowej Uczelni będą dzielić się z uczestnikami interesującymi informacjami o nowatorskich programach studiów, kursach, możliwościach studiowania za granicą, kalendarzu imprez i aktywnościach studenckich. Zainteresowani będą mogli również zapoznać się z e-learningiem ? kształceniem przez Internet ? nowoczesnym rozwiązaniem edukacyjnym, które pozwala na studiowanie na Uczelni Łazarskiego z dowolnego miejsca i w dogodnym czasie.

Jedno przemyślenie nt. „Uczelnia Łazarskiego zaprasza!

  1. Gleba jest najlepszy gratuluję pomusłu szkodże pogoda była marna i ja niestety nie dojechałem

Możliwość komentowania jest wyłączona.