UKS Bankówka wygrywa oba turnieje finałowe Mazowieckiej Ligi Unihokeja

Ostatni weekend w Zielonce minął pod znakiem rozgrywek w unihokeja. W hali Szkoły Podstawowej nr 2 odbyły się dwa turnieje finałowe Mazowieckiej Ligi Unihokeja w kategorii Juniorów Starszych i Młodzików zorganizowane przez UKS Bankówka i Mazowiecki Okręgowy Związek Unihokeja.

W sobotę juniorzy z Bankówki wysoko pokonali rywali, wygrywając wysoko z drużynami z Chudka (20:2) i Zabrodzia (35:3). W meczu Chudka z Zabrodziem padł wynik 8-2.
Natomiast w niedzielę młodzicy pewnie zwyciężyli w spotkaniach z zespołem Orlęta Warszawa (6:3) i MUKS Zielonka (12:1).

2019-02-15_152926

Patronat nad turniejami objął Burmistrz Miasta Zielonka Kamil Michał Iwandowski, który wręczył medale i nagrody dla najlepszych szóstek turniejów. W sobotę nagrody indywidualne otrzymali Kuba Miętki, Marcin Bobel i Bartek Jachacy oraz 3 zawodników z pozostałych drużyn. W niedzielę również wyróżniono zawodników z Zielonki – Kacpra Szałańskiego, Igora Lubańskiego i Nikodema Szymańskiego.

Zarówno sobotnie, jak i niedzielne rozgrywki, wyłoniły najlepszą drużynę Mazowsza. Mistrzami Mazowsza w dwóch kategoriach juniorów starszych i młodzików został UKS Bankówka z Zielonki.

Klasyfikacja w rozgrywkach Mazowieckiego Okręgowego Związku Unihokeja w kategorii junior starszy.

1. UKS Bankówka Zielonka
2. ULKS Józefina
3. UKS Biedronka Chudek
4. SKS Olimpia Łochów
5. UKS Młode Wilki Zabrodzie

Klasyfikacja w rozgrywkach Mazowieckiego Okręgowego Związku Unihokeja w kategorii młodzik.