UKS Bankówka ze zmiennym szczęściem w Łochowie

W dniach 5-6 października odbyły się trzecia  i czwarta kolejka Salming Ligi Juniorów Starszych Unihokeja. Zespół UKS Bankówka Zielonka rozegrał pierwsze mecze wyjazdowe z Olimpią Łochów. Zarówno piątkowe jak i sobotnie spotkanie było bardzo emocjonujące oraz wyrównane o czym świadczą wyniki.

Piątkowy mecz był bardzo udany. Zawodnicy konsekwentnie realizowali założenia taktyczne postawione przez trenerów, co skutkowało dużą ilością strzałów. Skuteczność nie okazała się najlepszą stroną zespołu UKS Bankówka Zielonka, lecz strzelone bramki wystarczyły, aby schodzić zwycięsko z boiska przy wyniku 5:4 dla drużyny z Zielonki.

Sobotnie spotkanie również należy odnotować za jak najbardziej udane. Pierwsza tercja zagrana z dużą cierpliwością owocowała w strzelone bramki i już po 20 minutach UKS Bankówka Zielonka prowadził pewnie 4:1. Niestety w kolejnych tercjach w szeregi drużyny zaczęło wkradać się zmęczenie i mimo wielu okazji obydwu stron to tylko drużyna UKS Bankówka traciła bramki. Ostateczny wynik starcia 4:5 dla Olimpii Łochów.

Kolejne trzy punkty zapisane na koncie UKS Bankówka Zielonka stawiają drużynę na trzeciej pozycji w grupie. Kolejne spotkania już za niecałe dwa tygodnie (13,14 października) w Gdyni, gdzie unihokeiści z Zielonki  zmierzą się z miejscowym Aligatorem.