UKS SameJudo znów z medalami

3 lutego w Mysiadle odbył się XIV Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci i Młodzików o Puchar Wójta Gminy Lesznowola.  W zawodach startowały dzieci z 28 klubów

W kategorii U14 dzieci urodzonych w latach 2005-2006 Rekiny reprezentowało pięciu zawodników, aż czworo z nich uplasowało się na podium zdobywając medale. Złoto wywalczył Franciszek Lipiński, drugą lokatę zajęła Maja Singh, a trzecią  Kuba Żurawek i Mateusz Waćko. Miejsca na podium nie udało się zająć Frankowi Sikorskiemu.
Również dzieci z rocznika 2007 wzięły udział w XIV Ogólnopolskim Turniej Judo Dzieci i Młodzików o Puchar Wójta Gminy Lesznowola. Po zaciętej walce pierwsze miejsce zajęła Lila Lipińska, brązowe medale wywalczyli Iga Lisonek, Amelia Zientak i Kuba Czermanowicz,  a na czwartej pozycji znaleźli się Ania Gajowniczek i Kuba Bełbot.
Jedyna reprezentantka UKS SameJudo rywalizowała 3 lutego  w Otwartych Mistrzostwach Mazowsza Juniorek Młodszych. Paulinka Mendel z powodu braku zawodniczek w swojej kategorii wagowej wystartowała w wyższej wadze  i zaliczyła solidne randori oraz zaprezentowała doskonałe walki.
W niedzielę 4 lutego  zawodnicy UKS SameJudo mieli okazję brać udział w dwóch rozgrywanych turniejach. Spora grupa Rekinów dzielnie walczyła na Turnieju Organizowanym przez Warszawsko-Mazowiecki Związek Judo I Lidze WOM Funny Judo  w Mysiadle.
Rekiny spisały się doskonale, zdobywając aż 27 medali (14 złotych, 7 srebrnych oraz 6 brązowych).
W zawodach wzięło udział 520 zawodników z 33 klubów. Bardzo cieszą, medale jednak należy zwrócić uwagę na skuteczność bo aż 63 wygrane walki w dobrym stylu!