Uroczyste mianowanie nauczycieli | Wołomin

W czwartek 12 grudnia 2019 roku odbyło się wręczenie aktów mianowania oraz uroczyste ślubowanie nauczycieli, którzy w zimowej sesji egzaminacyjnej zdali egzamin na stopień awansu zawodowego nauczyciela mianowanego.

Ślubowanie, które przyjęła Burmistrz Wołomina Elżbieta Radwan złożyły Anna Lewicka, nauczycielka języka angielskiego, Iwona Szymańska, nauczyciel logopeda oraz Justyna Dąbrowska, nauczycielka wychowania przedszkolnego. Uroczystość odbyła się w obecności Małgorzaty Wyszyńskiej i Magdaleny Kiliszek ? dyrektorek szkoły i przedszkola, w których pracują nowo mianowane nauczycielki, a także Haliny Boneckiej i Wiesławy Gorzelanej-Gałązki, dyrektora i zastępcy dyrektora Zespołu Ekonomiczno-Administracyjnego Szkół i Przedszkoli w Wołominie, w którym prowadzone są sprawy związane z awansem zawodowym nauczycieli. Bardzo sympatycznym akcentem był spontaniczny udział w tej uroczystości najbliższej rodziny jednej z nauczycielek.

Nowo mianowanym nauczycielkom gratulujemy a także życzymy satysfakcji i sukcesów w podążaniu dalszą ścieżką rozwoju zawodowego oraz nieustającej pasji w codziennej pracy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.