Burmistrz Jacek Orych zaprosił niezwykłą młodą osobę ? Wiktorię Weredę, która swoją bohaterską, dorosłą i godną naśladowania postawą pokazała, że zawsze należy zachować
[...]
Czwartkowe obchody Święta Niepodległości rozpoczęły się mszą świętą w intencji Ojczyzny w parafii p.w. św. Izydora. Następnie wykładem ?Edward Śmigły-Rydz. Tajemnice Marszałka?, który
[...]
Marki szybko się rozwijają, powstają nowe domy jednorodzinne i osiedla. Coraz więcej terenów jest zabudowywanych, przez co zmniejsza się ilość zieleni. Dlatego co
[...]
103 lata temu Polska odzyskała niepodległość. Dla Polaków, dla patriotów, to była wielka chwila, kraj ogarnął nastrój głębokiego wzruszenia i entuzjazmu – pisał
[...]
Na parkingu znajdującym się przy stacji PKP w Tłuszczu zostały zakończone prace budowlane. Do wykonania pozostały jeszcze detale, takie jak montaż wiat przystankowym,
[...]
W najbliższy poniedziałek, 15 listopada o godz. 12:00 odbędzie się kolejny dyżur online burmistrza Miasta Zielonka. Pytania do burmistrza można przesyłać na adres:
[...]
Trwają prace modernizacyjne ulic Wolności i Lipowej, które prowadzi Satrostwo Powiatowe w Wołominie. Remont obejmuje całą długość ulicy Wolności oraz odcinek ulicy Lipowej
[...]
Stara, wysłużona kładka nad rzeką Długą, która przez lata stanowiła przejście pomiędzy Miejskim Parkiem Dębinki, a osiedlem Wolności, przeszła do historii. Dziś, w
[...]
Burmistrz Radzymina i Przewodnicząca Rady Miejskiej w Radzyminie zapraszają na Narodowe Święto Niepodległości w Radzyminie. 11 listopada 11:00 Uroczysta Msza święta za Ojczyznę
[...]
Ośrodek Pomocy Społecznej w Tłuszczu realizuje zadanie w ramach wieloletniego rządowego programu ?Posiłek w szkole i w domu” na lata 2019-2023, który dofinansowany
[...]
W dniu 25 października 2021 r. w Urzędzie Gminy w Klembowie odbyło się wręczenie nagród finansowych dla laureatów, którzy w roku szkolnym 2020/2021
[...]
Latem rozpoczęły się konsultacje społeczne miejscowego planu rewitalizacji, Projektanci, urzędnicy i mieszkańcy rozmawiali o pomysłach i planach. Rozważali różne rozwiązania żeby już na
[...]
Miasto Ząbki podpisało umowę na kontrolę biletów, kart i uprawnień do przejazdów bezpłatnych oraz ulgowych w Ząbkowskiej Komunikacji Miejskiej z firmą PHU Batex
[...]
Rozpoczął się kolejny etap prac na ul. Centralnej w Jasienicy. Trwa układanie nowej nakładki asfaltowej, dzięki czemu już wkrótce kierowcy będą mogli cieszyć
[...]