Wspólny sukces ząbkowskiej straży miejskiej i policji

W sobotę 26 października, tuż po godzinie 21.00 na skrzyżowaniu ulic Radzymińskiej i Wolności na terenie sklepu Biedronka w Ząbkach miała miejsce bójka. Dzięki szybkim, wspólnym działaniom policji i straży miejskiej udało się zatrzymać sprawców zdarzenia.

Wspólny patrol ząbkowskiej straży miejskiej i policji udał się na interwencję w okolice sklepu Biedronka w Ząbkach. Tu stróże prawa zastał mężczyznę z obrażeniami wskazującymi na uczestnictwo w bójce ? zdarzeniu do którego zostali wezwani. Okazało się, że mężczyzna został pobity przez trzy osoby, które zabrały mu dowód osobisty i gotówkę. Sprawcy oddalili się ulicą Wolności w kierunku ogródków działkowych. Patrol wraz z pokrzywdzonym natychmiast wyruszył za sprawcami pobicia. Na wysokości bramy wejściowej do ogródków działkowych przy ul. Wolności pokrzywdzony wskazał dwóch mężczyzn i kobietę jako sprawców. Twierdził, że mężczyźni go bili a kobieta im pomagała. Na miejsce wezwano karetkę, której załoga udzieliła pokrzywdzonemu pierwszej pomocy medycznej, a następnie zabrała go do szpitala w Wołominie.

Dzięki sprawnej i szybkiej akcji sprawcy zostali zatrzymani i osadzeniu w pomieszczeniu dozoru osób zatrzymanych Komendy Powiatowej Policji w Wołominie.

Jest to kolejny wspólny sukces patroli straży miejskiej i policji na terenie Ząbek. Przypominamy numery alarmowe Straży Miejskiej – 986, Policji – 112

Iwona Potęga