Po raz kolejny Nivea buduje Podwórka w całej Polsce. W tym roku wybuduje kolejne 20 Podwórek Talentów ? jedno z nich może powstać w Kobyłce. Do 24 czerwca będzie można głosować na plac zabaw w naszym mieście, który może powstać przy ul. Przyjacielskiej.
Możliwość głosowania jest dostępna JUŻ. Zachęcamy do głosowania pod adresem: https://podworko.nivea.pl/2020/lokalizacja/87-kobylka
– To właśnie dzięki Państwu i Waszym głosom dzieci z Kobyłki będą miały okazję bawić się na nowym placu zabaw – jeśli tylko wszyscy razem, sumiennie i CODZIENNIE będziemy brali udział w głosowaniu. Cztery lata temu się udało ? wygraliśmy podwórko przy Poczcie (ul. Orszagha/Piaskowa), spróbujmy zatem jeszcze raz! Od dzisiaj, 22 maja codziennie wchodzimy pod TEN ADRES i oddajemy głos na Kobyłkę (wymagane jest założenie konta).- czytamy na stronie UM Kobyłka
JAK GŁOSOWAĆ?

Podwórko Nivea, jak pisze na swojej stronie organizator konkursu, to jedyne w swoim rodzaju miejsce, które aktywnie kształtuje sprawność, wiedzę i wyobraźnię dzieci. Jego rynkowa wartość to 250 000 zł.
Więcej informacji z Kobyłki
Kobyłka – ulica Natolińska niemal gotowa
Kobyłka – Zmiany w regulaminie dot. wsparcia sportowców
Weekend w Kobyłce
Kobyłka – Ruszyły prace nad budową publicznego żłobka
Kobyłka – Oddaj elektrośmieci – odbierz świąteczną choineczkę!
Uczniowie kobyłkowskich szkół zaprezentowali swoje pomysły na przyszłość miasta
Kobyłka – Konsultacje społeczne online: nocna sprzedaż alkoholu
Kobyłka – Bezpieczeństwo dziś – spotkanie z Markiem Budziszem
Kobyłka – Mikołajki na PSZOKu
