Wyniki Wolf Winter Cup w Kobyłce

Miniony weekend był świętem dziecięcego futbolu w Kobyłce. To już trzeci raz, kiedy Wolf Winter Cup zgromadził w Kobyłce pasjonatów piłki nożnej ? zawodników i kibiców. Aż kilkaset osób spotkało się, żeby przez dwa dni przeżywać niesamowite, sportowe emocje. Wicher Kobyłka zajął w rywalizacji drugie miejsce.

Turniej rozgrywany był na pełnowymiarowej hali widowiskowo-sportowej w Publicznej Szkole Podstawowej nr 3 (ul. Załuskiego 57). Wzięło w nim udział 18 zespołów z Polski i z zagranicy, z rocznika 2010. W natłoku codziennych, intensywnych zajęć dobrze było znaleźć właśnie taką chwilę ? wspólnego, radosnego uczestnictwa w rywalizacji, integracji wokół widowiskowej gry i dopingowania młodych zawodników. W naszym mieście sport jest bardzo ważnym elementem.  Jesteśmy otwarci na wszelkie formy aktywności fizycznej, które łączą ludzi w każdym wieku, wyzwalają pasję i dają możliwość doskonalenia własnych umiejętności. Był obecny również Andrzej Strejlau, Zarząd i działacze Wichru – oraz bardzo wiele osób, które kibicowały młodym zawodnikom.

– Cieszę się, że dzieci i młodzież sięgają coraz wyżej i realizują marzenia, że sport jest dla nich drogą do osiągania życiowych sukcesów. Doceniam wszelkie osiągnięcia sportowe ? to również dzięki nim nie tylko w Polsce, ale również za granicą ludzie dowiadują się, gdzie leży Kobyłka na mapie. Jest to dla mnie bardzo ważne ? chciałabym, żeby nasze miasto było miejscem otwartym na nowe możliwości, na mieszkańców i ich potrzeby, a także na gości, którzy są tu bardzo mile widziani i oczekiwani ? powiedziała Burmistrz Miasta Edyta Zbieć, które wręczyła młodym zawodnikom puchary i medale.

Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację wydarzenia, trenerom, osobom wspierającym młodych zawodników, ich opiekunom i rodzicom, a także młodym piłkarzom za ich pasję i zaangażowanie.

To były wspaniałe, sportowe emocje; organizacja turnieju, energia i zaangażowanie zawodników na najwyższym poziomie!

Wyniki turnieju:

1 miejsce – Zagłębie Lubin
2 miejsce – MKS Wicher Kobyłka
3 miejsce – Legia Warszawa
4 miejsce – Warta Poznań
5 miejsce – Jagiellonia Białystok
6 miejsce – Olimpia Zambrów
7 miejsce – STF CHAMPION Warszawa
8 miejsce – Fortuna Kowno
9 miejsce – Taures Kowno.
Wszystkim drużynom serdecznie gratulujemy osiągniętych wyników. W tym turnieju wszyscy są wygrani!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.