Wyróżnienia dla policjantów wołomińskiej Komendy

Kierownictwo Komendy Powiatowej Policji w Wołominie, dzisiaj na odprawie służbowej kadry KPP Wołomin wyróżniło nagrodami finansowymi 38 funkcjonariuszy wołomińskiej komendy za osiągnięte w służbie wyniki.

pol2

Komendant Powiatowy Policji w Wołominie docenił zaangażowanie, profesjonalizm i własną inicjatywę w codziennej służbie policjantów. Dzisiaj podczas odprawy kadry kierowniczej podinspektor dr Marek Ujazda wyróżnił funkcjonariuszy za wyniki jakie osiągają w służbie. Nagrody pieniężne wołomińscy policjanci otrzymali miedzy innymi za:

– ujawnienie i zatrzymanie na gorącym uczynku sprawców pobicia oraz realizację czynności w wyniku których odzyskano 11 sztuk siodeł do jazdy konnej pochodzących z kradzieży z włamaniem do stajni,

– realizację czynności które doprowadziły do zatrzymania sprawców oszustw internetowych, którym przedstawiono łącznie 75 zarzutów z art. 286 kk.,

– realizację czynności związanych z zatrzymaniem sprawcy podpalenia stodoły,

– realizację czynności związanych z zatrzymaniem sprawcy paserstwa pojazdu pochodzącego z kradzieży na terenie Austrii,

– realizację czynności związanych z zatrzymaniem sprawcy posiadania znacznej ilości środków odurzających,

Funkcjonariuszom gratulowali także I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Wołominie młodszy inspektor Leszek Czaplicki oraz Z-ca Komendanta Powiatowego Policji w Wołominie podinspektor Jerzy Sztuc.

ts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.