Ząbki – Pierwszy turniej międzyklasowy LO Pilecki w piłce nożnej dobiegł końca

Ząbki - Pierwszy turniej międzyklasowy LO Pilecki w piłce nożnej dobiegł końca

Pierwszy turniej międzyklasowy LO Pilecki w piłce nożnej dobiegł końca. Zwyciężyła w nim klasa 2c w finale pokonując 2b 7 – 4 po 3 bramkach świetnie dysponowanych dzisiejszego dnia Maciej Szatkowskiego i Karola Gołaszewskiego oraz dzięki postawie fenomenalnie broniącego dziś Marcela Kluska i trzymającego całą defensywę Szymona Hejny.

Królem strzelców został Tobiasz Karpiński z 2 d, który zdobył jedną bramkę więcej od Kajetana Lelito , którego sportowa postawa do końca była godna naśladowania. Także na słowa uznania zasłużył Igor Milewski , który nie dość, że jak na kapitana przystało dał ogromny impuls swojej klasie, to jeszcze pokazał wlielką klasę, gdy nie do końca zgadzając się z decyzją sędziego umiał zachować się jak na prawdziwego profesjonalistę przystało, nie szukajac żadnych wymówek do końca walczył o zwycięstwo.
W meczu o 3 miejsce 2d pokonała 1 b,c  w karnych 3 – 1 ( w meczu padł wynik 2 – 2 ). Dominik Górski umocnił się na 3 miejscu klasyfikacji króla strzelców, a Tobiasz Karpiński jak wspomniano wyżej zdobytą bramką pozostał samodzielnym liderem klasyfikacji strzelców.
Podczas dzisiejszych finałów zaszczycili nas znamienici goście w osobach Małgorzata Zyśk Burmistrz miasta Ząbk, Jacek Małecki radny miasta Ząbki, Jacek Romańczuk Dyrektor MOSiR Ząbki i Grażyna Sobierajska Dyrektor LO Pilecki..
Finał
2 b – 2 c 4 – 7
Maks Trzosowski × 2 /  Maciek Szatkowski × 3
Igor Milewski  × 1 / – Karol Gołaszewski × 3
Antek Sachanowicz × 1 / Kacper Kowalczyk × 1
Mecz o 3 miejsce
2 d – 1b,c 2 – 2 k. 3 – 1
Tobiasz Karpiński × 1 / Franek Gryc × 1
Dominik Górski × 1/ Maks Trzosowski × 1
Karne
Tobiasz Karpiński x 1 /  Kajetan Lelito × 1
Wiktor Zienczuk × 1
Dominik Górski × 1     – relacjonuje Kamil Wilk

Więcej informacji z Ząbek

Ząbki - Burmistrz Małgorzata Zyśk z Wotum Zaufania i Absolutorium

Ząbki – Burmistrz Małgorzata Zyśk z Wotum Zaufania i Absolutorium

Podczas  Sesji Rady Miasta Ząbki Burmistrz Miasta Małgorzata Zyśk otrzymała Wotum Zaufania oraz Absolutorium. To bardzo ważna decyzja Rady Miasta, która oznacza pozytywną [...]
0 komentarzy
Zawody wędkarskie o Puchar Burmistrza Miasta Ząbki

Zawody wędkarskie o Puchar Burmistrza Miasta Ząbki

14 czerwca 2026 r. w Aleksandrowie nad Kanałem Żerańskim odbyły się zawody wędkarskie o Puchar Burmistrza Miasta Ząbki dla seniorów i juniorów z [...]
0 komentarzy
Ząbki - XXIV Mistrzostwa Klubu Kensei w skokach na ścieżce akrobatycznej za nami

Ząbki – XXIV Mistrzostwa Klubu Kensei w skokach na ścieżce akrobatycznej za nami

21 czerwca 2026 r. w hali Szkoły Podstawowej nr 6 w Ząbkach odbyły się XXIV Mistrzostwa Klubu Kensei w skokach na ścieżce akrobatycznej. [...]
0 komentarzy
Sportowcy, trenerzy i społecznicy nagrodzeni w Ząbkach - II Ząbkowska Gala Sportu

Sportowcy, trenerzy i społecznicy nagrodzeni – II Ząbkowska Gala Sportu

W Ząbkach po raz drugi spotkali się ludzie, którzy na co dzień tworzą sportowe życie miasta. 18 czerwca odbyła się II Ząbkowska Gala [...]
0 komentarzy
Ząbki - Przebudowa ul. Łąkowej już wkrótce

Ząbki – Przebudowa ul. Łąkowej już wkrótce

W dniu 18.06.2026 r. została podpisana umowa na przebudowę ul. Łąkowej na odcinku od ul. Klamrowej do ul. Nowej. Więcej informacji z Ząbek [...]
0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.