Decyzją Małgorzaty Zyśk Burmistrza Ząbek w dniach 1-4 maja 2025 r. dzieci do ukończenia 16 roku życia, posiadające aktywną kartę mieszkańca „Jestem z Ząbek” będą mogły nieodpłatnie korzystać z części basenowej miejskiej pływalni!

Już teraz zapraszamy Was do spędzania wolnego czasu na miejskiej pływalni – zachęca ząbkowski ratusz.
Dzieci poniżej 6 roku życia mogą nieodpłatnie korzystać w tych dniach z części basenowej za okazaniem karty rodzica/prawnego opiekuna.
Więcej informacji z Ząbek
Zawody wędkarskie o Puchar Burmistrza Miasta Ząbki
14 czerwca 2026 r. w Aleksandrowie nad Kanałem Żerańskim odbyły się zawody wędkarskie o Puchar Burmistrza Miasta Ząbki dla seniorów i juniorów z
[...]
0 komentarzy
Ząbki – XXIV Mistrzostwa Klubu Kensei w skokach na ścieżce akrobatycznej za nami
21 czerwca 2026 r. w hali Szkoły Podstawowej nr 6 w Ząbkach odbyły się XXIV Mistrzostwa Klubu Kensei w skokach na ścieżce akrobatycznej.
[...]
0 komentarzy
Sportowcy, trenerzy i społecznicy nagrodzeni – II Ząbkowska Gala Sportu
W Ząbkach po raz drugi spotkali się ludzie, którzy na co dzień tworzą sportowe życie miasta. 18 czerwca odbyła się II Ząbkowska Gala
[...]
0 komentarzy
Ząbki – Przebudowa ul. Łąkowej już wkrótce
W dniu 18.06.2026 r. została podpisana umowa na przebudowę ul. Łąkowej na odcinku od ul. Klamrowej do ul. Nowej. Więcej informacji z Ząbek
[...]
0 komentarzy
Tablica poświęcona „Ince” odsłonięta w Szkole Podstawowej nr 1 w Ząbkach
16 czerwca w Szkole Podstawowej nr 1 im. gen. Franciszka Kleeberga w Ząbkach odbyła się uroczystość odsłonięcia tablicy pamiątkowej i nadania placówce imienia
[...]
0 komentarzy

