Zabrakło odrobiny koncentracji

W czwartek 5 lutego 2015 roku siatkarki UKS Olimp Tłuszcz rozegrały 8 wyjazdowy mecz w III lidze mazowieckiej kobiet.

Seniorki UKS Olimp zmierzył się z zespołem z górnej części tabeli NIKE Ostrołęka.

Podopieczne trenera Kacpra Palonki w składzie : Aleksandra Borczyńska, Katarzyna Balcerak, Małgorzata Krysik, Małgorzata Morawska, Sylwia Jabłecka, Ewelina Pękul, Patrycja Nowak, Dominika Kaszuba, Ilona Wąsowska uległy w setach 3:0 swym przeciwniczkom z Ostrołęki.

Nikt nie spodziewał się, że takim wynikiem zakończy się to spotkanie. Siatkarki UKS Olimp Tłuszcz świetnie rozpoczeły pierwszy set przechylając szalę zwycięstwa na swoją stronę. Gra była bardzo zacięta. Długie wymiany piłek, wspaniałe obrony i ekscytujące akcje. Jednak przeciwniczki zespołu NIKE Ostrołęka wykorzystując chwile rozproszenia zawodniczek UKS Olimp Tłuszcz wyszły na prowadzenie. Tym o to sposobem pierwszy set zakończył się dla nich korzystnie stanem 25:19. Drugi set to również wspaniałe widowisko. Obydwa zespoły dzielnie walczyły o każdy punkt. Gra była bardzo wyrównana. Do ostatnich piłek zagadką było która drużyna zdobędzie drugi set. Jednak siatkarki z Tłuszcza nie wytrzymując presji przegrywają 25:21. Trzeci set niestety nie okazał się receptą na wygraną. Seniorki UKS Olimp Tłuszcz przegrywają go 25:14. Kończąc tym samym spotkanie wynikiem 3:0 dla zespołu NIKE Ostrołęka.

Mimo przegranej drużyna Kacpra Palonki nie poddaje się. Ciężko trenuje, by zrewanżować się w kolejnym meczu, który odbędzie się już w najbliższą sobotę 14 lutego w hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Tłuszczu. Zapraszamy!