Zamieszkaj w Kobyłce

Nowe biuro sprzedaży mieszkań spółki Kobyłka DOM jest otwarte już od soboty. Inwestycja ta z pewnością przyniesie wiele korzyści zarówno dla potencjalnych nabywców, jak i obecnych  mieszkańców Kobyłki.

2016-11-29_215644

Oficjalne otwarcie biura sprzedaży mieszkań przy ul. Leśnej nastąpiło w sobotę 26 listopada 2016 roku. Z tej okazji dla mieszkańców miasta przygotowano piknik oraz towarzyszący mu bieg rodzinny. Rodzice wraz ze swoimi pociechami zmierzyli się na 600-metrowej trasie, a na mecie każdy uczestnik dostał torebkę pełną upominków. Nie zabrakło potrawy, która króluje na wszelkich wydarzeniach plenerowych ? ciepła grochówka rozgrzała wszystkich uczestników pikniku w mroźny dzień.
Budynek, którego budowa została już rozpoczęta, to w ocenie kobyłkowskich samorządowców niezwykle ważna inwestycja dla miasta. W wyniku realizacji inwestycji zaplanowano powstanie 84 mieszkań  dla których przewidziano również garaże podziemnych zlokalizowany jest niemalże w centrum miasta. W części parterowej powstaną lokale użyteczności publicznej, w których planuje się pomieszczenia dla biblioteki i służby zdrowia. Przewidywany koniec budowy przypada na przełom roku 2017/2018. Jednak już teraz inwestycja cieszy się ogromnym zainteresowaniem ? w dniu otwarcia biura sprzedaży zarezerwowano ponad 60 mieszkań zainteresowanie nie zmalało również po weekendzie bo jak nas poinformował pracownik biura od rana w poniedziałek biuro odwiedziło wiele zainteresowanych osób.
Kobyłka DOM to nie jedyny projekt związany z budową nowych mieszkań w jaki zaangażowały się władze miasta. Kolejnym, o którym pisaliśmy na naszych łamach kilka tygodni temu jest pilotażowy program rządowy Mieszkanie plus, którym władze miasta się zainteresowały i do realizacji którego złożono już wstępny akces. Podpisany 12 października list intencyjny przez władze miasta i BGK Nieruchomości S.A. ? Realizacja programu Mieszkanie plus to nie tylko realne wsparcie dla średniozamożnych rodzin, ale też silny impuls prorozwojowy dla lokalnej gospodarki ? podkreślali zgodnie przedstawiciele samorządu i spółki odpowiedzialnej za pilotażowe inwestycje podczas spotkania na którym dokument został podpisany. Zakłada on budowę kolejnych 50 mieszkań na terenie działek gminnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.